partner serwisu

e-Deklaracje Desktop 8.0.7

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
0 bytes
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
48091
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja e-Deklaracje Desktop to narzędzie nowoczesnej, efektywnej i przyjaznej administracji skarbowej, wspierające realizację nałożonych na nią zadań ustawowych związanych z umożliwieniem składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną.

Aplikacja ma usprawnić korzystanie z interaktywnych formularzy PIT-16, PIT-16A, PIT-16Z, PIT-19A, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, VAT-7, VAT-7D oraz VAT-7K, służących do przesyłania deklaracji elektronicznych do systemu e-Deklaracje, bez konieczności stosowania bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu. Aby ułatwić wypełnianie formularzy elektronicznych w aplikacji wprowadzono możliwość zdefiniowania wielu Profili użytkownika, których zadaniem jest przechowywanie podstawowych danych wykorzystywanych w formularzach elektronicznych. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna - należy wypełnić tylko niezbędne pola (mogą one być podświetlane przez program), a wszystkie niezbędne obliczenia program wykona sam.

W przypadku deklaracji rocznych łatwo wskażemy Organizacje Pożytku Publicznego, na którą chcemy przekazać 1% podatku - program zawiera link do aktualnej listy tych organizacji na stronach ministerstwa. Gotowe formularze możemy wydrukować i wysłać drogą tradycyjną, lub wysłać poprzez internet otrzymując Urzędowe Potwierdzenie Odbioru. W drugim przypadku możemy na bieżąco monitorować czy dokument został przyjęty bądź odrzucony. Prócz tych funkcji, program zawiera odnośniki do ustaw i rozporządzeń przydatnych przy rozliczaniu się z fiskusem.

Uwaga: do uruchomienia instalacji w trybie online niezbędna jest wtyczka Adobe Flash Player; do poprawnego działania program wymaga zainstalowanego Adobe Reader w wersji 8.1.4 lub nowszej, oraz środowisko uruchomieniowe Adobe AIR.

Uwaga: w przypadku problemu z instalacją w trybie online proszę upewnić się, że na komputerze zainstalowane jest niezbędne oprogramowanie dodatkowe i spróbować ponownie; jeśli nadal nie będzie można zainstalować aplikacji proszę pobrać program w formacie .AIR z drugiego linku i go uruchomić.

e-Deklaracje Desktop

2012.03.17, 14:39
Łatwy i przyjemny w obsłudze.
(wersja: 4.0.5)
Program oblicza za na sporo pól, mamy objaśnienia do każdego z nich... Łatwy i przyjemny w użytkowaniu. Nic więcej do wypełnienia PITu nie potrzeba. Jedynym minusem IMO jest konieczność instalacji Readera i AIR. Musiałem wstrzyknąć owe oprogramowanie tylko na wyłączność e-deklaracji.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.