partner serwisu

doPDF 8.8.946

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
50,4 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
11787
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatna, wirtualna drukarka i konwerter PDF. Dzięki doPDF, zapiszesz efekt swojej pracy jako dokument PDF, z praktycznie każdego programu który umożliwia wydrukowanie utworzonego w nim dokumentu, obrazka, schematu i innych.

Format PDF jest jednym z najbardziej pewnych formatów dokumentów. Dlatego też, jeśli potrzebujemy wydrukować coś na innym komputerze lub przekazać komuś wyniki naszej pracy z jakiegokolwiek programu, doPDF okaże się bardzo przydatnym narzędziem. Program instaluje w systemie wirtualną drukarkę, którą można użyć w każdej aplikacji obsługującej drukowanie. Preferencje drukarki doPDF zawierają tylko najpotrzebniejsze ustawienia. Aby zapewnić wszędzie taki sam wygląd dokumentu PDF, możliwe jest zawarcie w nim czcionek użytych w konwertowanym dokumencie.

doPDF

doPDF

Oprócz użycia wirtualnej drukarki program umożliwia konwersję do PDF przez wskazanie konkretnego pliku, który chcemy skonwertować. W tym trybie konwersja będzie możliwa, jeśli w systemie znajduje się zainstalowany program, który obsłuży dany format pliku. O ile drugi tryb ze względu na rozbudowany kreator konwersji może być przydatny w niektórych przypadkach, to nie ma on zastosowania w przypadku programów w wersjach przenośnych, które stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.