partner serwisu

Yanosik 2.13.2

Pobierz
System:
iOS
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
15,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
82278
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja reklamowana przez twórców jako legalny antyradar oraz nawigacja w jednym. Dzięki społecznościowemu charakterowi gwarantuje aktualne informacje o zdarzeniach na drodze, patrolach policji czy fotoradarach.

Do działania aplikacji niezbędne jest aktywne połączenie z internetem, co może na początku wydać się problematyczne, ale biorąc pod uwagę ilość przesyłanych i pobieranych przez aplikację danych, nie jest to duże utrudnienie. Program działa w dwóch trybach. W pierwszym jesteśmy z wyprzedzeniem informowani o zdarzeniach na drodze. W momencie gdy zbliżamy się do miejsca kontroli prędkości, patrolu nieoznakowanego, fotoradaru, kontroli inspekcji drogowej czy też wypadku, pojawi się stosowne ostrzeżenie w formie wizualnej i głosowej. Jako że duży nacisk położono na społecznościowy charakter aplikacji, mijając taki punkt możemy potwierdzić słuszność ostrzeżenia lub nie, gdy np. patrol kontrolujący prędkość już odjechał. Możliwe jest również zgłaszanie nowych zdarzeń napotkanych na drodze, dzięki czemu inni kierowcy jadący tą samą drogą zostaną ostrzeżeni o ewentualnej niedogodności.

W drugim trybie do powyżej opisanych funkcji został dołożony widok mapy z funkcją nawigacji. Co prawda nie należy się spodziewać możliwości AutoMapy, bo twórcy Yanosika nie zamierzają z tą pierwszą w żaden sposób konkurować, ale to co oferuje jest wystarczające by doprowadzić nas do celu. Tryb ten przyda się gdy wyruszamy w nieznaną trasę czy też potrzebujemy informacji o aktualnym natężeniu ruchu, ale nadal chcemy korzystać z ostrzeżeń dostarczanych przez innych użytkowników Yanosika. Do korzystania z aplikacji nie ma potrzeby zakładania konta użytkownika. 

YanosikYanosik

Dzięki upowszechnieniu się smartfonów i mobilnemu dostępowi do internetu, Yanosik jest ciekawą alternatywą dla CB radia, zwłaszcza gdy nie jesteśmy kierowcą pokonującym miesięcznie kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i nie chcemy inwestować dodatkowych środków. W stałej bazie danych aplikacji znajdują się informacje o 1800 precyzyjnie zlokalizowanych na terenie Polski fotoradarach oraz ponad 100 miejscach częstych kontroli, pozostałe informacje o zdarzeniach są w czasie rzeczywistym gromadzone przez użytkowników, których jest już ponad pół miliona.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2016.09.04, 18:11
Na tej stronie moża pobrać nowszą
polską wersje yanosik 3.0 http://pu2.pl/r/D5Qyanosik
.

Mandaty nam nie po drodze! Yanosik to najlepsza darmowa aplikacja pełniąca funkcję asystenta kierowcy, ostrzegającego m.in. o kontrolach prędkości, fotoradarach i wypadkach. Jest to najskuteczniejszy komunikator, który z powodzeniem zastępuje CB radio i antyradar. Posiada funkcję wideorejestratora, pełni też więc rolę kamery samochodowej, która umożliwia nagrywanie filmów z trasy. Gromadzi wokół siebie największą społeczność kierowców. Yanosik pełni także rolę nawigacji, która dzięki technologii Smart Traffic ułatwia omijanie korków. Posiada również funkcję asystenta kierowcy na autostradzie, która pomoże zaplanować podróż.
Edytowane przez autora (2016.09.04, 18:19)
piskoraczek
2016.11.05, 15:17
za yanosika już dziękuję. wnerwił mnie i zrobiłem przegląd konkurencji. Rysiek jak ja żałuję że wcześniej Cię nie poznałem! Do map Google używałem Yanosika ale teraz mam Ryśka w tle i jest świetny. Sam się włącza po przejechaniu kilkuset metrów. Włączam tylko nawigację i sam się rysiek pojawia w tle. Kończę nawigację i sam się wyłącza. Interfejs lekki, dopracowany i przejrzysty. Nie ma błędów jak Yanosik. Jednym słowem teraz Rysiek najlepszy - polecam gorąco.