partner serwisu

Yandere Simulator 4.7.0 26.03.2017 Beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
543 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
7221
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Yandere Simulator to nietypowa gra skradankowa, w której wcielamy się w szaleńczo zauroczoną w chłopaku nastolatkę, która nie cofnie się przed niczym, by pozbyć się rówieśniczek okazujących wybrankowi jakąkolwiek sympatię. Wszystko to musi być wykonane po cichu, tak by nadal traktowano naszą bohaterkę jako cichą, niewinną i przykładną uczennicę.

Yandere to pochodzące z japońskiego określenie, które oznacza chorobliwie zakochaną, zauroczoną chłopakiem dziewczynę, która zrobi wszystko, by jej sekretnie wielbiony wybrane, był tylko i wyłącznie jej, nawet jeśli to oznacza, że musiałaby grozić, zranić a nawet zabić każdą przedstawicielkę płci pięknej, która wykazałabym chociaż odrobinę zainteresowania tym samym chłopcem. Yandere Simulator podejmuje ten temat stawiając gracza w roli takiej szalonej dziewczyny.

Autor gry porównuje ją do gier z serii Hitman - gracz zostaje umieszczony w dużym środowisku, pełnym postaci niezależny. Jego zadaniem jest odnalezienie określonego celu i cicha eliminacja bez wzbudzania czyjejkolwiek uwagi. Dróg żeby to osiągnąć jest kilka. Można zakraść się do celu i pozbyć się go po cichu, zainscenizować wypadek lub pozbyć się celu oraz wszystkich świadków wokół. Należy także pamiętać o uprzątnięciu zwłok, krwi oraz wszelkich dowodów, które mogłyby nakierować badającą sprawę policję na nasz trop.

Jeśli przemoc nie jest naszą domeną możemy użyć perswazji lub podstępu np. wrabiając nasz aktualny cel w jedno z naszych wcześniejszych przestępstw, doprowadzić do jej wydalenia ze szkoły, lub po prostu zniszczyć jej reputację. Możliwe jest także nakłonienie innych, by uprzykrzali jej życie tak długi, że popełni ona samobójstwo. Pamiętaj, jeśli twój ukochany choć raz zobaczy jak odbierasz komuś życie, to nigdy cię nie pokocha, co będzie oznaczać koniec gry.

Uwaga:

  • Autor udostępnia grę w wersji deweloperskiej, której nie można traktować jako produkt skończony ani nawet demonstracyjny, służy tylko i wyłącznie do testów
  • W grze zawarto wiele tzw 'placeholderów' czyli obiektów będących swojego rodzaju wypełniaczami, które z czasem zostaną podmienione na ich finalne odpowiedniki. Dotyczy to zwłaszcza obiektów 3D i tekstur
  • Zmiany w plikach konfiguracyjnych mogą doprowadzić do nieprawidłowego działania gry
  • Zanim zgłosisz jakikolwiek błąd, upewnij się że ktoś już wcześniej takiego nie zgłosił

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.