partner serwisu

Xfire 2.44

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
15,6 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
182
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowy komunikator tekstowy i głosowy dla graczy z funkcją wyszukiwania i wyświetlania informacji o zapisanych grach. Dodatkowo potrafi wykonywać zrzuty ekranu i zapisywać wideo z rozgrywek.

Xfire to darmowy komunikator dla graczy, a dokładniej jego aplikacja kliencka. Nie umożliwia tworzenia własnych serwerów, oferuje jednak darmowy dostęp do serwera producenta, a co za tym idzie wymaga założenia konta (które później można połączyć z kontem Facebooka lub platformy Steam).

Aplikacja umożliwia prowadzenie grupowych rozmów głosowych i tekstowych. Znajomych można odszukać i dodać podając nazwę użytkownika lub email, a dodatkowo po połączeniu z Facebookiem możliwe jest znalezienie znajomych z listy portalu społecznościowego.

Rozmowy mogą być prowadzone w ramach tworzonych pokoi. Po dołączeniu do pokoju możliwe jest natychmiastowe nawiązanie połączenia głosowego. Właściciel pokoju dostaje uprawnienia administratora, co pozwala mu zapraszać osoby do pokoju, zarządzać historią czatów, czy rozpoczynać/kończyć czat głosowy.

Xfire potrafi automatycznie odnaleźć zainstalowane na komputerze gry, co więcej potrafi rozpoznać obecnie uruchomioną grę. Umożliwia to sprawdzanie, w co obecnie grają znajomi i szybkie dołączenie do rozgrywki przez przyłączenie się do czatu głosowego i uruchomienie gry bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Aplikacja ponad to umożliwia wykonywanie zrzutów ekranu i nagrywanie wideo z rozgrywek.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.