partner serwisu

XBMC Media Center 13.2 "Gotham" RC 1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
57,4 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
7014
Średnia ocena:
Twoja ocena:

XBMC Media Center to multimedialne centrum rozrywki ze wszystkim, co niezbędne do wygodnego oglądania filmów, odtwarzania muzyki i wyświetlania zdjęć, zarówno na komputerze podłączonym do monitora, jak i tym podłączonym do telewizora w salonie.

Uwaga: zachęcamy do zapoznania się z obszernym artykułem: XBMC Media Center w wydaniu OpenELEC w roli centrum multimedialnej rozrywki.

XBMC Media Center to sprawdzone, rozwijane od lat oprogramowanie przeznaczone do domowych centrów cyfrowej rozrywki. Już w pierwszych latach swojego istnienia, gdy było dostępne tylko na konsolę Xbox, zdobyło wielu użytkowników, a pojawienie się go na innych platformach tylko zwiększyło ich liczbę. XBMC to bardzo konsekwentnie rozwijany projekt. Obecna funkcjonalność zapewnia wygodne przeglądanie obrazków, słuchanie muzyki oraz oglądanie filmów. Dodatkowo zgromadzone multimedia można przeglądać w trybie biblioteki, który może wręcz być wzorem dla innych platform typu media center, gdzie np. każdy film ma swoją miniaturkę, plakat oraz kompletne informacje na temat grających w nim aktorach.

XBMC to także jeden z najładniejszych i najbardziej elastycznych interfejsów użytkownika, o dużych możliwościach zmiany wyglądu za pomocą gotowych skórek, ich konfigurowania oraz stosowania wtyczek zwiększających funkcjonalność tego oprogramowania. To także wiele wtyczek obsługujących zawartość multimedialną z internetu: Last.fm, stacje radiowe online, kanały telewizyjne dostępne w internecie, YouTube, Vimeo i wiele innych.

XBMC Media Center

XBMC jest bardzo elastyczne, jeśli chodzi o sposoby obsługi, gdyż możemy je kontrolować za pomocą pilota podłączonego do komputera, klawiatury i/lub myszy, kontrolerów z różnych konsol do gier, przy pomocy przeglądarki internetowej, a nawet dedykowanych aplikacji dla iOS i Androida. XBMC to nie tylko oprogramowanie, to także wielka społeczność skupiona wokół projektu, która pomaga w rozwijaniu go, tworząc łatki, nowe wtyczki i skórki.

pobierzor
2014.09.06, 13:51
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.