partner serwisu

Wondershare Video Editor 6.0.3.16

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
99,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
529
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca edycję oraz montaż materiałów audio/wideo. Oprócz tego pozwala ona też nakładać na klipy filmowe rozmaite efekty specjalne.

Program po uruchomieniu pozwala na pracę w dwóch trybach – prostym lub zaawansowanym. W pierwszym z nich nie mamy zbyt wielu możliwości – wszystko sprowadza się jedynie do wyboru plików filmowych, które chcemy dołączyć do naszego projektu, wpisania tytułu i tekstu końcowego oraz, ewentualnie, dodania ścieżki dźwiękowej.

Wondershare Video Editor - tryb prosty

Tryb zaawansowany daje dużo większe pole do popisu. Linia czasu pozwala na pracę z wieloma strumieniami wideo, które możemy przemieszczać w czasie, dzielić na mniejsze części, a także łączyć w dłuższe sekwencje. Materiał wideo może zostać poddany obróbce, w czasie które możemy skorygować m.in. jego kontrast, jasność oraz nasycenie. Istnieją też funkcje obracające obraz oraz regulujące prędkość jego wyświetlania. Wśród innych, przydatnych narzędzi, znajdziemy m.in. możliwość kadrowania danego ujęcia, a także możliwość dodania do niego tekstu. Do wyboru mamy jeden z kilkudziesięciu szablonów, określających jego sposób przemieszczania się po ekranie, zaś wewnątrz każdego z nich można zmienić kolorystykę tekstu oraz jego formatowanie. Do filmu możemy dodać ponadto jeden z ok. 100 dostępnych efektów, wśród których znajdziemy takie, jak m.in. stylizacja rysunkowa, zniekształcenia obrazu czy różne wariacje, związane z kolorami. Cały nasz projekt możemy oczywiście zapisać, tak by wrócić do niego później

Wondershare Video Editor - tryb zaawansowany

Opcji eksportu wideo jest kilka. Możemy zapisać nasz film według ustawień akceptowanych przez jedno z kilkunastu urządzeń, takich jak iPhone, iPad, PS3, Samsung Galaxy S III czy też dowolny telefon z Androidem. Kolejna opcja to wybór jednego z kilku typowych formatów wideo, takich jak .WMV, .MP4, .AVI, .MOV czy .FLV. Dla każdego z nich możemy określić takie ustawienia, jak rozdzielczość pliku wynikowego, framerate (ilość klatek na sekundę) czy bitrate (szybkość transmisji bitów). Inne z opcji to błyskawiczna publikacja naszego filmu na YouTube lub na Facebooku. Ostatnia z możliwości pozwala na utworzenie płyty DVD-Video z przygotowanym przez nas materiałem filmowym.

Wersja testowa: na tworzone przez nas filmy nakładany jest znak wodny

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.