partner serwisu

Wondershare Streaming Audio Recorder 2.2.5

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,09 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
255
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na nagrywanie muzyki pochodzącej z różnych źródeł, a odtwarzanej za pomocą komputera. Można ją wykorzystać np. do rejestracji utworów nadawanych strumieniowo.

Wondershare Streaming Audio Recorder potrafi przechwycić w zasadzie wszystko to, co jest odtwarzane na naszym komputerze. Mogą to być utwory muzyczne, transmitowane za pomocą radia internetowego, strumieniowe audycje sportowe, muzyka odtwarzana na YouTube, przychodzące wiadomości głosowe a także ścieżka dźwiękowa z gier komputerowych – aplikacja przechwytuje wszystko to, co słyszymy z naszych głośników lub słuchawek.

Aplikacja po kliknięciu przycisku nagrywania przechodzi w tryb gotowości, oczekując na odtworzenie sygnału dźwiękowego. Dzięki temu możemy uniknąć zbyt długiej ciszy, poprzedzającej nasze nagrania. Dodatkowo program potrafi dzielić rejestrowany sygnał audio na mniejsze części, gdy wykrywa ciszę (której minimalną długość można dokładnie określić) pomiędzy poszczególnymi utworami, przez co nie musimy sami dzielić np. godzinnej audycji muzycznej na krótsze fragmenty, zawierające kolejne piosenki. Format, w którym nagrywany jest dźwięk, to .MP3 lub .M4A (tylko w wersji płatnej). Możemy zmienić częstotliwość próbkowania (od 22050 do 48000 Hz) oraz bitrate (od 64 do 256 kbps).

Dostęp do naszych nagrań mamy za pomocą zakładki „Library” (standardowo są one zapisywane w systemowym katalogu „Muzyka”, choć oczywiście istnieje możliwość zmiany). Możemy je tam m.in. odsłuchać, automatycznie, ręcznie uzupełnić informacje o nich (podając np. tytuł czy wykonawcę), stworzyć z nich dzwonek na telefon, a także dodać do kolekcji iTunes.

Uwaga: instalator sieciowy - podczas instalacji niezbędne jest połączenie z internetem

Wersja testowa: możliwość wykonania maksymalnie 5 nagrań, automatyczne uzupełnianie informacji dla maksimum 10 utworów

Wondershare Streaming Audio Recorder

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.