partner serwisu

Wondershare PDF Converter Pro 4.0.5

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
85,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
633
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na tworzenie dokumentów .PDF oraz na konwersję plików tego typu do różnych, edytowalnych formatów.

Format .PDF jest bardzo popularny między innymi dzięki temu, że układ w dokumentach tego typu pozostaje niezmienny, bez względu na to, czy będą one drukowane, czy odczytywane na różnych komputerach. Wiąże się z tym, niestety, brak możliwości ich edycji. Wondershare PDF Converter rozwiązuje ten problem, umożliwiając przekształcenie dokumentów .PDF do takiej postaci, w której ich zawartość może być edytowana.

Do programu można dodawać pliki zarówno w sposób tradycyjny, jak i za pomocą metody „drag and drop” (z ang. przeciągnij i upuść). Po wybraniu dokumentów .PDF do konwersji pozostaje jedynie określić lokalizację zapisu pliku wynikowego oraz format wyjściowy - dostępne to dokument Microsoft Word, arkusz Microsoft Excel, prezentacja Microsoft PowerPoint, pliki obrazów, plik HTML oraz e-book w formacie .EPUB. Jeśli chcemy, możemy skorzystać z kilku zaawansowanych opcji, takich jak np. użycie mechanizmu OCR (optycznego rozpoznawania pisma) dla formatu Word, określenie typu pliku graficznego dla obrazów (mogą one być zapisane jako .JPG, .BMP, .TIFF, .GIF i .PNG), ignorowanie obrazków i hiperłącz dla HTML czy dodanie okładki dla pliku .EPUB.

Wondershare PDF Converter Pro

Dodatkową funkcjonalnością programu jest konwersja plików dowolnych typów do formatu .PDF. Możemy połączyć kilka elementów w jeden duży dokument lub zapisać każdy z nich osobno.

Wersja testowa: znak wodny nakładany na pliki wynikowe; konwersja maksymalnie 5 stron dokumentu .PDF

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.