partner serwisu

Wondershare Free YouTube Downloader 4.3.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
728 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
275
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca pobieranie materiałów wideo z serwisu Youtube.

Pobieranie filmów za pomocą programu jest bardzo proste i nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Użytkownik ma do wyboru dwie możliwości. Pierwszą z nich jest skopiowanie adresu URL danego materiału wideo oraz wklejenie go w oknie programu za pomocą przycisku „Paste URL”. Nie ma tutaj pełnej dowolności co do wyboru jakości filmu – należy wcześniej określić ją w opcjach programu. W przypadku, gdy wybierzemy np. 1080p, a film w takiej rozdzielczości nie będzie dostępny, aplikacja pobierze go w największej dostępnej jakości.

Druga możliwość to skorzystanie z przycisku, który pojawia się podczas odtwarzania danego wideo na Youtube – aplikacja po instalacji integruje się z przeglądarkami internetowymi, dzięki czemu można skorzystać z tej opcji pobierania. Po kliknięciu na przycisku otrzymamy możliwość wyboru jakości pobieranego materiału.

Za pomocą okna programu można śledzić postęp pobierania (w danym momencie można ściągać maksymalnie jeden film), a także uzyskać szybki dostęp do już ściągniętych materiałów. Z poziomu aplikacji możemy skorzystać też z prostej przeglądarki internetowej, posiadającej linki do najpopularniejszych serwisów wideo. Można też skorzystać z funkcji pozwalającej na wyłączenie lub uśpienie komputera po zakończeniu pobierania. Dodatkowo istnieje możliwość sparowania posiadanego przez nas urządzenia, działającego pod kontrolą Androida lub iOS, na którym został zainstalowany Wondershare Player, z programem, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób uzyskamy dostęp do pobranych filmów, udostępnianych za pomocą domowej sieci WiFi.

Uwaga: instalator sieciowy - podczas instalacji niezbędne jest połączenie z internetem

Wondershare Free YouTube Downloader

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.