partner serwisu

Wondershare Dr.Fone for iOS 7.6.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
36,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
1882
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta aplikacja, pozwalająca na odzyskanie utraconych danych z urządzeń działających pod kontrolą iOS, mobilnego systemu operacyjnego Apple.

Wśród danych, które potrafi odzyskać aplikacja, znajdują się m.in. kontakty, wiadomości tekstowe, historia połączeń, notatki, przypomnienia, zakładki do witryn w przeglądarce Safari, kalendarz czy zdjęcia. Niestety, nie wszystkie wspomniane typy są możliwe do odzyskania na każdym urządzeniu – wszystko zależy od posiadanego przez nas modelu „jabłuszkowego” sprzętu. A tego aplikacja obsługuje całkiem sporo – są to zarówno telefony komórkowe, jak i tablety, działające pod kontrolą iOS. Wśród obsługiwanych urządzeń znajdują się zarówno najnowsze modele iPhone'a czy iPada, takie jak np. iPad Air, iPhone 5S czy iPhone 5C, jak i starsze urządzenia, jak choćby pierwsza wersja iPada czy iPhone 3G.

Obsługiwane typy danych

Obsługa programu jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB i poczekać, aż zostanie ono wykryte i zidentyfikowane przez aplikację. Gdy to nastąpi, zostanie wyświetlona lista możliwych do odzyskania typów danych. Możemy pozostawić wszystko zaznaczone, albo wybrać jedynie te pozycje, których odzyskanie nas interesuje. Po dokonaniu wyboru następuje skanowanie w poszukiwaniu utraconych plików. Warto dodać, że aplikacja potrafi odzyskać nie tylko przypadkowo usunięte dane, lecz również te, które straciliśmy podczas flashowania czy przez korzystanie z opcji fabrycznego resetu urządzenia. Dodatkowo Dr.Fone jest w stanie przywrócić pliki z kopii zapasowych, sporządzonych w iCloud oraz iTunes.

Dr.Fone for iOS

Wersja testowa: brak wsparcia dla odzyskiwania plików

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.