partner serwisu

Wondershare DemoCreator 3.5.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
12,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
173
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowana aplikacja, umożliwiająca przechwytywanie ekranu w formie zarówno obrazów, jak i filmów, z których można później w łatwy sposób stworzyć wideoprezentacje oraz wideoporadniki.

Wideoporadnik może być bardzo przydatny, jeśli np. chcemy objaśnić komuś działanie jakiegoś programu lub sposób wykonania konkretnej operacji w systemie – taka forma przekazania wiedzy będzie bez wątpienia najbardziej przystępna. Po uruchomieniu aplikacji mamy możliwość wyboru jednej z trzech opcji – stworzenia nowego nagrania pulpitu, wczytania sekwencji zdjęć lub otwarcia pustego projektu naszej prezentacji.

Jeśli wybierzemy opcję nagrywania, możemy dokładnie określić wielkość przechwytywanego obszaru – może to być zarówno cały ekran, jego część, jak i wyłącznie okno wybranej aplikacji. Dodatkowo możemy wybrać sposób przechwytu (w formie filmu kolejnych zrzutów ekranu), a także rodzaj nagrania dźwiękowego (sygnał z mikrofonu, głośników, lub brak dźwięku).

Zarówno po stworzeniu filmu, jak i na pustym szablonie prezentacji możemy dodać odpowiedni tekst, obrazki, warstwy kształtu, obiekty Flash, przyciski akcji (przenoszące użytkownika m.in. do wybranego slajdu, a także do adresu URL) lub też komentarz głosowy. Wszystkie te elementy można dowolnie przemieszczać na slajdzie, a także układać w wybranej przez nas kolejności. Dodatkowo istnieje możliwość kontroli (do pewnego stopnia) sposobu oraz prędkości animacji i przejść. Warto wspomnieć, że w każdej chwili można uruchomić podgląd, pozwalający zobaczyć, jak prezentuje się nasz projekt. Interfejs aplikacji jest podobny do tego, który oferuje pakiet Microsoft Office, dlatego też nie powinno być większych kłopotów z odnalezieniem potrzebnych nam narzędzi.

Całość można zapisać w jednym z formatów wideo (.AVI, .FLV, .MP4, .WMV, .MPEG-2, .MOV, .3GP). formacie Flash, jako plik wykonywalny z wbudowanym odtwarzaczem, gotowy do nagrania na płytę, lub jako plik projektu .WDC, do którego można wrócić w późniejszym czasie. Istnieje też możliwość szybkiego przesłania naszego nagrania na YouTube lub za pomocą poczty elektronicznej.

Wersja testowa: na nasze projekty po zapisaniu nakładany jest znak wodny

Wondershare DemoCreator

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.