partner serwisu

Wondershare Data Recovery 4.8.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
787 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
312
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca w prosty sposób odzyskać z naszego komputera przypadkowo skasowane lub utracone dane.

Po uruchomieniu program domyślnie działa w trybie Wizard, którego obsługa nie powinna nikomu sprawić kłopotów, choć oczywiście można bez przeszkód przełączyć się na tryb standardowy. Aplikacja najpierw zapyta nas, jakiego typu dane chcemy odzyskać – do wyboru jest kilka ich rodzajów: wideo, muzyka, zdjęcia, maile oraz dokumenty. Można też wybrać opcję odzyskiwania wszystkich typów plików. Gdy już dokonamy wyboru, program poprosi o wskazanie miejsca, w którym straciliśmy nasze dane. Możemy wskazać konkretną lokalizację, z dokładnością do pojedynczego folderu (również takiego, który znajdował się na pamięci przenośnej), lub nie wskazywać niczego – wówczas skanowany jest cały dysk twardy i, jeśli są podłączone, nośniki zewnętrzne. Istnieje też możliwość odzyskania utraconej partycji dyskowej. Przed rozpoczęciem skanowania możemy zdecydować, czy ma ono zostać wykonane powierzchownie, czy też dogłębnie (w takim przypadku potrwa ono dłużej).

Wondershare Data Recovery - tryb Wizard

Tryb standardowy oferuje nieco więcej opcji. Mamy do wyboru dwa tryby odzyskiwania plików – normalny, w którym możemy albo wskazać dokładną lokalizację wyszukiwania, albo przeskanować cały dysk twardy (w obu przypadkach można wybrać skanowanie powierzchowne albo dogłębne), oraz tryb RAW, który może pomóc w przypadku, jeśli podstawowe odzyskiwanie zawiodło, jednak działanie w nim może być nieco utrudnione, gdyż nie będą wyświetlane ani nazwa, ani lokalizacja odnalezionych plików. Ostatnią opcją jest wznowienie odzyskiwania, jeśli z jakiegoś powodu zostało ono wcześniej przerwane.

Wondershare Data Recovery - tryb standardowy

Po wykonaniu skanu możemy przejrzeć jego wyniki i zdecydować, które pliki mają zostać odzyskane. Gdy już dokonamy wyboru, pozostaje już tylko wskazanie miejsca ich zapisu. Należy pamiętać o tym, że nie wolno wybierać dysku, z którego akurat odzyskujemy pliki, gdyż mogłoby to zmienić jego strukturę i uniemożliwić odzyskanie naszych danych.

Wondershare Data Recovery - odzyskiwanie

Wersja testowa: możliwość odzyskania maksymalnie 100 MB plików.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.