partner serwisu

Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
728 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
4426
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Łatwe w obsłudze narzędzie, służące do tworzenia ze zdjęć efektownie wyglądających pokazów slajdów, które mogą być potem wypalone na płytach DVD lub zapisywane w jednym z popularnych formatów wideo.

Zaraz po uruchomieniu programu mamy możliwość dodania fotografii i obrazków, z których chcemy skomponować cały pokaz. Wondershare DVD Slideshow Builder obsługuje grafiki w następujących formatach: .BMP, .RLE, .DIB, .GIF, .JPG, .JPEG, .JPE, .JFIF, .PNG, .TIF, .TIFF. Możemy dodawać zdjęcia z dysku twardego, wymiennych nośników pamięci lub bezpośrednio z aparatu lub kamery cyfrowej.

Na dodanych fotografiach możemy wykonać podstawowe operacje, związane z korektą koloru, kadrowaniem oraz usuwaniem efektu czerwonych oczu. Istnieje też możliwość wykorzystania jednego z kilkunastu dostępnych kolorystycznych filtrów. Na każde ze zdjęć można też nałożyć tekst oraz wybrać jeden z ok. 30 sposobów jego pojawiania się na obrazie. Oprócz tego aplikacja oferuje też dużo funkcji konfiguracji samego pokazu – możemy wzbogacić go o muzykę, napisy lub autorski komentarz. Do wyboru mamy też mnóstwo różnorodnych przejść między poszczególnymi slajdami oraz efektów, które mogą być na nie nałożone.

Finalna wersja naszego projektu może być wypalona na dysku DVD-Video lub zapisana w jednym z najpopularniejszych formatów filmowych, wśród których znajdziemy m.in. .AVI, .MP4, .WMV, .MOV, .MPEG, .3GP oraz .FLV. DO wyboru mamy dużą liczbę gotowych szablonów, określających jakość pliku wynikowego, jednak możemy bez problemu dokonać w nich dowolnych zmian.

Uwaga: instalator sieciowy - podczas instalacji niezbędne jest połączenie z internetem; wraz z programem instalowany jest Wondershare Player

Okres testowy: 30 dni

Wondershare DVD Slideshow Builder Standard

pobierzor
2014.09.06, 13:59
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.