partner serwisu

Wondershare DVD Creator 3.8.0.3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
39,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
372
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na stworzenie płyty DVD-Video, zawierającej wybrane przez nas filmy, muzykę oraz zdjęcia.

Za pomocą Wondershare DVD Creator każdy szybko i łatwo stworzy płytę DVD, zawierającą np. wspomnienia z naszych wakacji, nagranie z rodzinnej uroczystości czy też relację z występu dziecka. Całość można wzbogacić pokazem zdjęć, okraszonym wybraną przez nas muzyką.

Cały proces authoringu, czyli tworzenia płyty DVD-Video, został rozbity na kilka etapów. W pierwszym z nich możemy dodać do całego projektu wybrane przez nas pliki, zawierające obraz (czyli filmy oraz zdjęcia). Użytkownik ma duży wybór, ponieważ Wondershare DVD Creator obsługuje znaczną liczbę formatów, wśród których znajdują się m.in. .AVI, .MP4, .WMV, .MPEG, .MOV, .MKV, .FLV, .RMVB, .ASF, .VOB, .DV, .BMP, .JPEG, .GIF, .PNG, .TIFF. Na dodanych przez nas plikach filmowych możemy wykonać podstawowe czynności edycyjne, takie jak kadrowanie, obrócenie, przycięcie w czasie, korekcja kolorystyki, usunięcie przeplotu czy dodanie znaku wodnego lub napisów. Dla zaimportowanych zdjęć można wybrać tło muzyczne (obsługiwane formaty to m.in. .AC3, .MP3, .WMA, .WAV, .AAC, .FLAC, .OGG), nałożyć na nie tekst, określić czas wyświetlania danej fotografii, a także rodzaj przejścia między nią a następną. Filmy oraz obrazy możemy pogrupować w rozdziały (dowolnie rozmieszczane), wyświetlane kolejno po sobie podczas projekcji całego wideo. Na tym etapie, jak również i na następnym, można określić też rodzaj dysku, na który zostanie nagrany nasz projekt (jedno- lub dwuwarstwowy) oraz określić jego ogólną jakość - do wyboru mamy trzy opcje: „standard”, dopasowanie jakości do rozmiarów nośnika albo „High quality” (wysoka jakość).

Wondershare DVD Creator - import materiałów

Kolejnym krokiem jest przygotowanie menu, za pomocą którego można przeglądać zawartość płyty. Do wyboru mamy kilka szablonów, zaś ze strony producenta można ściągnąć kolejnych kilkanaście (lub więcej, jeśli zdecydujemy się na kupno programu), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu decydować o wyglądzie takich elementów, jak tło, ramki, przyciski czy znajdujący się w menu tekst. Miniatury wideo, znajdujące się na ekranie, można dowolnie przemieszczać, a także zmniejszać lub powiększać. Użytkownik ma możliwość dokładnego określenia, który moment filmu ma być w nich prezentowany. Ponadto istnieje opcja samodzielnego podziału danego wideo na rozdziały oraz ich dokładne umiejscowienie w czasie.

Wondershare DVD Creator - tworzenie menu

Po przygotowaniu menu można, za pomocą symulatora odtwarzacza, dokonać podglądu całego projektu. Zobaczymy wówczas, jak będzie on prezentował się czy to w stacjonarnym odtwarzaczu DVD, czy na komputerowym playerze – interfejs oraz przyciski oferowane przez podgląd są podobne do tych, które byłyby dostępne we wspomnianych okolicznościach.

Gdy upewnimy się, że wszystko jest w porządku, możemy przejść do etapu wypalania płyty. Programu udostępnia dwie opcje – nagranie projektu na dysk DVD lub przygotowanie obrazu płyty w formacie .ISO. W tym momencie można zmienić etykietę dysku, wybrać nagrywarkę (bądź folder na dysku twardym), za pomocą której sfinalizujemy projekt, wybrać standard TV – PAL lub NTSC, a także określić sposób rozpoczęcia odtwarzania filmu.

Całą naszą pracę możemy w każdym momencie zapisać jako projekt programu, dzięki czemu będziemy mogli później do niej wrócić.

Wersja testowa: nakładanie znaku wodnego na stworzone przez nas filmy

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.