partner serwisu

Wondershare AllMyTube 4.2.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
826 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
299
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowana wersja programu Wondershare Free YouTube Downloader, pozwalająca na pobieranie filmów z wielu stron internetowych, m.in. z YouTube, Vimeo, DailyMotion czy Facebooka.

Dzięki AllMyTube użytkownik zapisać na swoim dysku twardym filmy oraz muzykę, do których chciałby później móc powrócić w każdej chwili, bez konieczności ich ponownego wyszukiwania w internecie. Pobierane materiały mogą być bardzo różnorodne, począwszy od trailera wyczekiwanego filmu lub gry komputerowej, poprzez ciekawy materiał edukacyjny, zapis z rozgrywek sportowych, prezentację jakiegoś produktu, a skończywszy na nagraniach służących przede wszystkim do rozśmieszania widza.

Ściąganie filmów za pomocą aplikacji jest niezwykle proste i nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Użytkownik chcący pobrać dane wideo ma do wyboru dwie możliwości. Pierwszą z nich jest skopiowanie adresu URL danego materiału wideo oraz wklejenie go w oknie programu za pomocą przycisku „Paste URL”. Nie ma tutaj jednak pełnej dowolności co do wyboru jakości filmu –wcześniej należy wybrać ją w ustawieniach programu. W przypadku, gdy wybierzemy np. 1080p, a film w takiej rozdzielczości nie będzie dostępny, aplikacja pobierze go w największej dostępnej jakości.

Drugi sposób pobierania to skorzystanie z przycisku, który pojawia się podczas odtwarzania danego filmu w serwisach oferujących materiały wideo – aplikacja po instalacji integruje się z naszymi przeglądarkami internetowymi, dzięki czemu można skorzystać z tej opcji pobierania. Po kliknięciu na przycisku otrzymamy możliwość wyboru jakości pobieranego materiału.

Za pomocą okna programu można śledzić postęp pobierania, a także uzyskać szybki dostęp do już ściągniętych materiałów. Z poziomu aplikacji możemy skorzystać też z prostej przeglądarki internetowej, posiadającej linki do najpopularniejszych serwisów wideo. Dzięki temu możemy łatwo wyszukać i pobrać interesujące nas filmy. Przydatną funkcją może być możliwość automatycznego wyłączenia lub uśpienia komputera po zakończeniu pobierania.

Wondershare AllMyTube

Pobrane materiały można łatwo przekonwertować do jednego z wielu dostępnych formatów, zarówno filmowych, jak i dźwiękowych. Wśród nich są m.in. .AVI, .WMV, .MP4, .MOV, .3GP, .MKV, .MP3, .WAV, .WMA, .OGG, .AAC, .FLAC. Niestety, nie można dowolnie konfigurować ustawień konwersji – pozostaje jedynie korzystanie z gotowych szablonów.

Ciekawą funkcją jest możliwość sparowania posiadanego przez nas urządzenia, które działa pod kontrolą Androida lub iOS, a na którym został zainstalowany Wondershare Player, z AllMyTube, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób uzyskamy na smartfonie/tablecie dostęp do pobranych i przekonwertowanych filmów, udostępnianych za pomocą domowej sieci WiFi.

Uwaga: instalator sieciowy - podczas instalacji niezbędne jest połączenie z internetem

Wersja testowa: możliwość pobrania maksymalnie 5 filmów spoza YouTube, ściąganie tylko jednego filmu w danym momencie, konwersja wideo obejmuje jedynie 1/3 długości filmu, konwersja audio obejmuje jedynie pierwszą minutę utworu, brak możliwości włączenia trybu turbo

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.