partner serwisu

Wise Data Recovery 3.82.199

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,66 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3451
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze program do odzyskiwania usuniętych plików z dysków twardych, nośników USB, kart pamięci i innych nośników. Pozwala na odzyskiwanie plików jedynie ze sprawnych partycji.

Wise Data Recovery jest darmowym programem służącym do odzyskiwania plików, które zostały utracone lub skasowane. Potrafi odzyskać dane z partycji NTFS, FAT 32, FAT 16, i FAT 12. Niestety nie wspiera przypadków, w których partycje zostały uszkodzone, skasowane czy sformatowane.

Wise Data Recovery jest za to aplikacją bardzo prostą w użyciu, ponieważ umożliwia jedynie wybranie partycji i wciśnięcie przycisku skanowania. Z jej użyciem poradzi sobie nawet niezaawansowany użytkownik komputera. Po przeskanowaniu partycji możliwe jest odfiltrowanie odnalezionych plików po nazwie (o ile nazwa pliku mogła zostać odczytana). Pliki zostały również pogrupowane i wyświetlone w postaci drzewa (według ścieżki  dostępu). Pliki które mają zostać odzyskane wystarczy zaznaczyć i kliknąć w przycisk odzyskiwania.

Wise Data Recovery

Aplikacja współpracuje z praktycznie każdym urządzeniem, które w systemie operacyjnym widoczne jest jako napęd. Wśród obsługiwanych urządzeń znajdują się między innymi:

  • twardy dysk (HDD)
  • napęd SSD
  • pendrive
  • karta pamięci
  • smartfon
  • telefon komórkowy
  • nośniki optyczne (CD/DVD/BD)
  • odtwarzacze MP3/MP4

Odnalezione pliki, wyświetlone w postaci listy, opisane są kilkoma informacjami. Najważniejszą z nich jest ta mówiąca o stopniu uszkodzenia pliku, a co za tym idzie prawdopodobieństwem odzyskania pliku w całości.

pobierzor
2014.09.06, 13:51
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.