partner serwisu

WirelessKeyView 2.05

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
73,5 KB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
6756
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie do odczytywania zapisanych w systemie operacyjnym Windows haseł do sieci WiFi. Odczytuje hasła i inne informacje o sieciach bezprzewodowych, do których kiedykolwiek był podłączany komputer.

WirelessKeyView jest prostą aplikacją pozwalającą na odczytanie zapisanych w systemie operacyjnym haseł do sieci WiFi. Nie jest aplikacją łamiącą zabezpieczenia, czy służącą do łamania samych haseł. Potrafi odczytać i wyświetlić sieci bezprzewodowe, z którymi kiedykolwiek łączył się komputer. Służy do odzyskiwania zapomnianych haseł, które kiedykolwiek były zapamiętywane na komputerze.

Poza nazwą sieci (SSID) wyświetla typ klucza użytego do szyfrowania (np. WEP/WPA/WPA2 TKIP/AES), wartość szesnastkową hasła, hasło znakowe, nazwę urządzenia (karty WiFi) w systemie operacyjnym, tzw. identyfikator guid urządzenia, rodzaj autoryzacji i szyfrowania, rodzaj połączenia i datę ostatniej modyfikacji.

Potrafi odczytywać hasła z innych instancji systemu Windows (po wskazaniu folderu instalacji), oraz eksportować odczytane dane i importować je w celu wyświetlenia.

Uwaga: dostępne jest spolszczenie aplikacji do pobrania tutaj.

 

pobierzor
2014.09.06, 13:54
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.