partner serwisu

Windows Product Key Viewer 1.07

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
420 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
313632
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowe narzędzie umożliwiające poznanie klucza produktu zainstalowanego na komputerze systemu operacyjnego z rodziny Windows, od 95, poprzez XP, aż do najnowszego, dostępnego dotychczas Windows 10 Technical Preview.

Chociaż podczas instalacji dowolnego systemu z rodziny Windows niezbędne jest podanie klucza produktu, to później po zakończeniu instalacji i typowym użytkowaniu komputera, nie ma już możliwości odczytania wcześniej wprowadzonego ciągu znaków. Ale nawet, jeśli tego typu sytuacja będzie miała miejsce, to z pomocą przychodzi opisywany przez nas program.

Windows Product Key Viewer w jednym oknie prezentuje wszystkie niezbędne informacje na temat użytkownika oraz systemu informacyjnego. Oprócz najważniejszego, czyli klucza produktu (Windows Product Key), znajdziemy tu dokładny numer wersji posiadanego systemu, czas działania systemu, unikalny identyfikator komputera czyli Machine GUID, informacje o zarejestrowanym/zalogowanym użytkowniku, a także datę i czas ostatniego uruchomienia i inne informacje diagnostyczne. Prezentowane dane można zapisać w pliku tekstowym lub wydrukować, a klucz produktu skopiować do schowka.

Windows Product Key Viewer

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.