partner serwisu

Windows Installation Media Creation Tool 6.3.9600.17474

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,26 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1445
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca użytkownikowi na utworzenie własnego nośnika instalacyjnego z systemem Windows 8.1.

Program będzie szczególnie przydatny dla osób, które zakupiły komputer z Windows 8, a następnie wykonały jego aktualizację do wersji 8.1 – nie posiadają one płyty instalacyjnej z systemem oznaczonym takim numerkiem, przez co każda reinstalacja wiąże się z koniecznością przechodzenia przez długi proces instalowania najpierw podstawowego OS-a, a następnie kolejnych aktualizacji. Dzięki Windows Installation Media Creation Tool każdy będzie mógł z łatwością stworzyć nośnik, umożliwiający instalację Windows 8.1 od razu, bez potrzeby przechodzenia przez cały żmudny proces.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nie powinna przysparzać żadnych trudności. Po jej uruchomieniu należy jedynie wybrać język systemu, edycję (8.1, 8.1 N, 8.1 Pro, 8.1 Pro N) oraz architekturę (32- lub 64-bitową), a następnie nośnik instalacyjny (pendrive lub płyta DVD). Gdy już wszystkie te opcje zostaną określone, program pobierze pliki instalatora i, w zależności od wybranego przez nas typu nośnika, zapisze je na pamięci USB (która będzie od razu gotowa do użycia) lub na dysku jako obraz w formacie .ISO (użytkownik będzie musiał nagrać go na pustą płytę za pomocą dowolnej aplikacji, służącej na wypalania danych na płytach).

Uwaga: do poprawnego wykonania całej operacji niezbędne jest połączenie z internetem - aplikacja musi pobrać ze strony Microsoftu pliki instalacyjne

Windows Installation Media Creation Tool

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.