partner serwisu

Windows 8 Transformation Pack 9.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
92,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
10203
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Dzięki temu pakietowi sprawimy, że interfejs systemów Windows XP, Vista i 7 wyglądem i funkcjonalnością będzie przypominał ten znany z Windows 8.

Jeśli nie chcecie na razie instalować Windows 8, ale spodobał wam się wygląd nowego systemu, to pakiet transformacyjny wydaje się idealnym rozwiązaniem. To specjalnie przygotowany zestaw aplikacji, gadżetów, czcionek, tapet, ekranów logowania, tematów, ikon, dźwięków, pasków narzędziowych i innych, który unowocześni wygląd starszych systemów Windows. Wprowadzane zostaną również zmiany zmieniające działanie obecnych oraz dodające nowe funkcje. Podczas instalacji pakietu możemy wybrać czcionki, jakie mają zostać użyte, jeden z rodzaju interfejsu użytkownika oraz cechy interfejsu Windows 8 takie jak: duże ikony i przełączanie aktywnych programów w widoku 3D (tylko XP), interfejs Aero (nieaktywne przy włączonym Aero Microsoftu), ikona użytkownika na pasku zadań czy automatyczna koloryzacja Aero (tylko Vista/7). Część plików systemowych musi zostać podmieniona, ale program pozwala na ich przywrócenie, co sprawia, że używanie go jest bezpieczne i praktycznie bezawaryjne. Aby zmienić konfigurację pakietu, należy ponownie uruchomić plik instalacyjny.

Uwaga: w systemach Windows XP / Server 2003 program wymaga zainstalowanego pakietu .NET Framework 2.0 lub nowszego.

Uwaga: do działania z niektórych funkcji zaadaptowanych z Windows 8 np. User Title / Pulpit Metro UI / Automatyczna koloryzacja, program wymaga zainstalowanego pakietu .NET Framework 4.0.

Windows 8 Transformation Pack

pobierzor
2014.09.06, 13:46
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.