partner serwisu

Windows 7

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
4,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
51294
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Windows 7 to system operacyjny firmy Microsoft, który zastąpił krytykowany i niezbyt lubiany przez użytkowników system Windows Vista. Pomino wydania Windows 10, Windows 7 ma nadal swoich fanów, którzy ani myślą przesiadać na nowszy.

Windows 7 oferuje usprawniony interfejs Aero, menu Start oraz pasek zadań. Dzięki mechanizmom Aero Snap i Aero Shake praca z wieloma oknami na ekranie jest zdecydowanie przyjemniejsza. Wirtualne foldery, tu nazwane Bibliotekami, ułatwiają zarządzanie danymi, a moduł Bitlocker pozwala na szyfrowanie danych. Znaczącą zmianą dla graczy było udostępnienie wraz z Windows 7 bibliotek multimedialnych DirectX 11, coraz chętniej wykorzystywanych przez deweloperów podczas tworzenia gier. To także przeglądarka Internet Explorer 8 oraz wiele innych zmian, poprawek i usprawnień, które sprawiły, że system ten polubiły miliony użytkowników na całym świecie.

Wymagania:

  • Procesor: 1 GHz Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy)
  • Pamięć RAM: 1 GB dla wersji 32-bitowej oraz 2 GB dla 64-biotowego wariantu (lub więcej)
  • HDD: 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Karta graficzna: zgodna z DirectX 9

Uwaga:

Do pobrania obrazu ISO w wersji 32 lub 64-bitowej niezbędne jest posiadanie prawidłowego klucza aktywacji produktu. Po poprawnej weryfikacji możliwy będzie wybór wersji językowej systemu.

Windows 7

pobierzwindows7
2017.07.26, 18:04
Windows 7 pl I pobierzwindows7.pl
(wersja: 7)
Na tej stronie ( pobierzwindows7.pl ) możecie pobrać windows 7 paczka zawiera wszystkie edycje ( Home ,Premium. Professional. Ultimate ) w polskiej wersji językowej .System operacyjny Windows 7 Professional jest następcą systemu Windows Vista. System ten, jak wszystkie profesjonalne edycje systemów operacyjnych Windows, został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach oraz do pracy w przedsiębiorstwach. Zostało tu wprowadzone bardzo dużo ulepszeń i to w wielu zakresach. Dotyczy to zarówno części optycznej, optymalizacji interfejsu, jak i części systemowej oraz bezpieczenstwa. Dokonano zmian w Windows Explorer i nowym centrum zabezpieczeń.
2019.09.07, 18:05
debili robicie?po chuj sie rejestrowalem jak i tak odsyla na MC