partner serwisu

WinToFlash 1.6.0001

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,82 MB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
5242
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie umożliwiające przeniesienie wersji instalacyjnych systemów operacyjnych (oraz livecd i recovery cd) z nośników optycznych (płyt CD/DVD) na pamięci flash (pendrive).

WinToFlash jest narzędziem, dzięki któremu możliwe jest utworzenie bootowalnego pendrive’a z wersją instalacyjną systemu Windows lub innym oprogramowaniem nie wymagającym do działania systemu operacyjnego. Innymi słowy umożliwia przeniesienie zawartości samouruchamialnego nośnika (zazwyczaj płyty CD lub DVD) do pamięci masowej USB. Nośnik taki może być następnie wykorzystany w komputerach nie wyposażonych w napęd optyczny (np. netbook).

Aplikacja umożliwia przeniesienie na pendrive wersji instalacyjnych systemów Windows XP, 2003, Vista, 2008, 7 i 8 zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej (i dowolnej edycji). Jej działanie nie ogranicza się jedynie do systemów operacyjnych firmy Microsoft – równie dobrze radzi sobie z różnymi dystrybucjami Linuksa, systemami MacOS, MS-DOS i innymi. Ponad to wspiera nośniki LiveCD (z systemami operacyjnymi uruchamianymi bezpośrednio z płyty) i Recovery CD (z nośnikami zawierającymi narzędzia i pliki potrzebne do przywrócenia systemu operacyjnego).

Kopia może być wykonana bezpośrednio ze źródłowego nośnika, lub z pliku obrazu płyty – ISO. Ponad to WinToFlash może utworzyć bootowalny pendrive z archiwów RAR, ARJ, ZIP, 7z, CAB i DMG. Oferuje przy tym dwa tryby pracy - z przewodnikiem, prowadzącym przez cały proces krok po kroku i zaawansowany, w którym możliwe jest dokładne dopasowanie ustawień.

Aplikacja potrafi ponad to całkowicie usunąć zawartość nośnika flash, utworzyć nośnik ratunkowy z bootloaderem lub konsolą odzyskiwania systemów Windows, pozwala na instalację dowolnego bootloadera (np. GRUB), czy tworzenie napędów tzw. instalacji nienadzorowanej (systemy Windows pozwalają na integrację specjalnego pliku zawierającego opcje konfiguracyjne, o które pytany jest użytkownik w procesie instalacji).

Choć program posiada tłumaczenie interfejsu na język polski (zmiana jest możliwa w ustawieniach), samo tłumaczenie wygląda na przeprowadzone z użyciem translatora i nie zalecamy jego używania (większość tekstu i opcji stają się niezrozumiałe).

pobierzor
2014.09.06, 13:57
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.