partner serwisu

WinArchiver 3.9

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,32 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
795
Średnia ocena:
Twoja ocena:

WinArchiver to potężne narzędzie do obsługi archiwów, dzięki któremu można otwierać, tworzyć i zarządzać archiwami w wielu formatach. Jego unikalną funkcją jest możliwość podpięcia obsługiwanych plików jako wirtualnego napędu bez potrzeby wcześniejszego wypakowania.

WinArchiver posiada wszelkie funkcje rasowego programu do obsługi archiwów. Pozwala na wypakowanie wielu formatów plików, a także pakowanie danych z dysku do archiwów ZIP, 7z, ISO i MZP. Nie zabrakło także edycji istniejących archiwów w powyższych formatach.

To co tak naprawdę stanowi o unikalności tej aplikacji to wirtualny napęd o wielkich możliwościach oraz funkcja nagrywania płyt z danymi. Wirtualnych napędów może być kilka i w przeciwieństwie do innych programów tego typu, które przeważnie obsługują obrazy płyt w formacie ISO/BIN czy MDF, WinArchiver umożliwia zamountowanie dowolnego obsługiwanego archiwum i korzystanie z niego w locie, bez potrzeby wcześniejszego wypakowania. Oczywiście nie jest to rozwiązanie idealne, zwłaszcza w przypadku archiwów typu solid, gdzie pakowane dane są traktowane jako jeden wielki strumień danych, ale w każdym innym przypadku jest to rozwiązanie wygodne oraz pozwalające zaoszczędzić wiele miejsca.

Oprócz tego aplikacja umożliwia nagrywanie płyt CD, DVD i Blu-ray z danych na dysku, a także czynność odwrotną, czyli tworzenie obrazów ISO z nośników fizycznych, a następnie korzystanie z nich w wirtualnym napędzie, bez zbędnego hałasu wytwarzanego przez wirującą w napędzie płytę.

WinArchiver

Program obsługuje następujące formaty archiwów: .ZIP (WinZip), .RAR (WinRAR), .7Z (7z ), .MZP (Mountable Archive), .ISO (obraz CD/DVD), .XDI (Extended Disc Image), .001 (7z podzielony na części), .ARJ, .BZ2, .BZIP2, .GZ, .GZIP, .TAR, .TAZ, .TBZ, .TBZ2, .TGZ, .TPZ, .CAB, .CPIO, .DEB, .LHA, .IZH, .RPM, .SPLIT, .SWM, .WIM(Windows Imaging File), .Z, .DAA (PowerISO), .BIN, .CUE, .MDF, .MDS, .ASHDISC, .BWI, .B5I, .LCD, .IMG, .CDI, .CIF, .P01, .PDI, .NRG (Nero Disc Image), .NCD, .PXI, .GI, .FCD, .VCD, .C2D, .DMG (Apple Disc Image), .BIF, .IMA, .FLP, .UIF (MagicISO)

Okres testowy: 30 dni

pobierzor
2014.09.06, 13:57
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.