partner serwisu

WildRename 2.15

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
624 KB
Wersja przenośna:
tak
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
189
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca zmianę nazw wielu plików i folderów jednocześnie. Pomimo prostego interfejsu, oferuje wiele funkcji umożliwiających dokładne dopasowanie reguł i przetestowanie ich przed uruchomieniem zadania.

WildRename to aplikacja, dzięki której w prosty i czytelny sposób możliwa jest zmiana nazw wielu plików i folderów jednocześnie. Umożliwia zmianę wielkości liter (małe, wielkie), dodanie lub usunięcie tekstu w nazwach, podmianę (zarówno prostą jak i złożoną z wykorzystaniem wyrażeń regularnych), czy dodanie licznika (kolejnych liczb) do nazwy.

Poza zmianą nazw w bieżącym folderze, możliwe jest wykonanie ich rekursywnie w podfolderach (w przypadku dodania liczników, mogą one się zerować w każdym podfolderze). W funkcjach zależących od kolejności możliwe jest użycie sortowania nazw (rosnąco i malejąco po nazwie lub dacie).

Aplikacja dostarcza też kilku innych przydatnych funkcji, w tym możliwość symulacji bez faktycznej zmiany nazw, cofnięcie wyniku ostatniego zadania, czy zapisanie pliku z informacjami potrzebnymi do ewentualnego późniejszego wycofania zmian. Ponad to utworzone profile (listy zadań) mogą być zapisywane i wczytywane w dowolnym momencie (wykorzystywane wielokrotnie).

Aplikacja dostarczana jest w tzw. wersji portable (bez instalacji).

 

pobierzor
2014.09.06, 13:55
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.