partner serwisu

WebCacheImageInfo 1.11

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
78,8 KB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
223
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja dzięki której możliwe jest przeglądanie grafik zapisanych w folderach cache przeglądarek internetowych. Umożliwia zapisanie plików we wskazanej lokalizacji.

WebCacheImageInfo jest prostą aplikacją pozwalającą na wyświetlenie obrazów pobieranych przez przeglądarki internetowe podczas odwiedzania stron internetowych. Z obrazów w formacie JPEG odczytuje następnie informacje zapisane w EXIF i wyświetla w postaci listy.

Aplikacja działa z systemami Windows od Windows XP do Windows 8. Odczytuje pliki przeglądarek:

Opera nie jest niestety wspierana. Aby obrazki mogły być odczytane, przeglądarki muszą nie być skonfigurowane tak, aby kasować pliki przy każdym ich zamknięciu.

WebCacheImageInfo po odczytaniu plików z dysku wyświetla informacje o adresie url z którego obraz został pobrany, przeglądarkę, z której został odczytany, nazwę oprogramowania wykorzystanego do utworzenia obrazku, markę i model aparatu fotograficznego, czas zapisania, wygenerowania i modyfikacji, lokalizację GPS, informację o ostatniej modyfikacji pliku na serwerze, rozmiar pliku, pełną ścieżkę do pliku i datę pobrania grafiki (odwiedzenia strony internetowej z grafiką).

Aplikacja poza wyświetleniem obrazu podczas przeglądania, może otworzyć plik w przeglądarce i zapisać zaznaczone pliki we wskazane miejsce na dysku. Pozwala na filtrowanie listy według określonych słów kluczowych i kopiowanie wybranych informacji do schowka. Możliwe jest wygenerowanie pełnego raportu z informacjami o plikach w formacie HTML.

 

pobierzor
2014.09.06, 13:46
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.