partner serwisu

Web Control 1.1.2

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Język:
polski
Rozmiar:
19,5 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
1159
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program dla rodziców, którzy chcą mieć kontrolę nad komputerem swojej pociechy. Pozwala ograniczyć dostęp do poczty elektronicznej, gier online, komunikatorów i chatów, sieci społecznościowych, programów, witryn internetowych o nieodpowiednich treściach i wiele innych.

Dzieci spędzają coraz więcej czasu przy komputerze, serfując w internecie, gdzie mogą natknąć się na nieodpowiednie dla nich treści. Z pomocą w tym zadaniu przychodzi program Web Control, który jest kompleksowym rozwiązaniem w zakresie kontroli dostępu do internetu oraz programów uruchamianych na komputerze. Ograniczenia, jakie możemy wprowadzić za pomocą aplikacji, zostały podzielone na następujące działy:

  • Internet - tutaj możemy zdefiniować listy dozwolonych i zablokowanych stron internetowych, a także pozwolić programowi filtrować treści erotyczne, pornograficzne i inne nieodpowiednie dla młodego odbiorcy; w ty miejscu także ograniczymy godziny, w których możliwy będzie dostęp do internetu.
  • Komunikacja - możliwość ograniczenia korzystania z wybranych serwisów poczty elektronicznej za pomocą przeglądarki internetowej, serwisów z grami online, komunikatorów, czatów, sieci społecznościowych, możliwość blokady pobierania plików przez FTP oraz blokadę portów używanych przez programy do poczty email.
  • Programy - możliwość zablokowania uruchamiania dowolnych programów znajdujących się na dysku twardym, w tym wygodne blokowanie uruchamiania zainstalowanych w systemie programów.
  • Ustawienia->System - możliwość zablokowania funkcji Windows "Nagraj płytę CD" oraz zapisu na pamięciach zewnętrznych podłączanych przez USB.

Ograniczenia wprowadzane przez program mogą być dostosowane dla każdego z użytkowników z osobna. Program monitoruje otwierane witryny internetowe oraz uruchamiane programy, dając łatwy podgląd tego, co działo się na komputerze. Jeśli to za mało, możemy włączyć automatyczne tworzenie zrzutów ekranu w wybranych odstępach czasu. Program może automatycznie wykonywać aktualizację samego siebie oraz definicji używanych do filtrowania nieodpowiednich treści. Dostęp do konfiguracji aplikacji broni hasło, które ustalamy podczas instalacji.

Okres testowy: 15 dni.

Web Control

2013.03.21, 14:05
WebControl
(wersja: 1.1.2)
Polecam,
bardzo dobry program, mam zainstalowaną wersje 2.0
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.