partner serwisu

Wasteland Angel demo

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
499 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
550
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Połączenie wyścigów samochodowych i strzelaniny, umiejscowione w post-apokaliptycznym świecie, w którym III wojna światowa bardzo zredukowała populację naszej planety, a ci co przeżyli schronili się w zrujnowanych miastach.

Pustkowia zostały opanowane przez hordy mutantów, którzy nękają ocalałych ludzi. Wśród ocalałych znaleźli się także tacy, którzy postanowili dorobić się na krzywdzie innych, prowadząc grabieżcze rajdy na swoich pobratymców. Bohaterka gry podróżująca opancerzonym samochodem, wyposażonym w różnego rodzaju bronie i dodatki, staje w obronie zwykłych ludzi.

W swojej formule Wasteland Angel przypomina klasyczne gry spotykane na automatach. Akcja jest prezentowana z góry, a sama rozgrywka jest szybka i dynamiczna. Po pokonanych przeciwnikach otrzymujemy różnego rodzaju power-upy, ulepszenia broni, dodatkową amunicję, zestawy naprawcze czy tarcze dla naszego pojazdu, które pomogą nam w ciągłej walce z niebezpiecznymi wrogami. Oprócz niszczenia przeciwników, w niektórych misjach naszym zadaniem będzie ochrona mieszkańców przed łowcami niewolników.

Demo pozwala zagrać w trzy misje samouczka, trzy misje sprzed końca kampanii dla pojedynczego gracza, w tym jedną walkę z bossem oraz misję bonusową, w której weźmiemy udział w wyścigu prezentowanym z perspektywy pierwszej osoby.

pobierzor
2014.09.06, 13:59
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.