partner serwisu

VoxBox 3.0

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
73,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
22483
Średnia ocena:
Twoja ocena:

VoxBox to jeden z niewielu bezpłatnych programów do arażacji wnętrz, który umożliwia zaprojektowanie pomieszczenia ze skosami. Do dyspozycji użytkownika została oddana cała gama mebli z bogatej oferty Mebli VOX.

Projektowanie wymarzonego wnętrza odbywa się w kilku prostych krokach. Pierwszy to określenie kształtu i wymiarów pomieszczenia, jakie chcemy stworzyć, wstawienie okien, drzwi i grzejników, oraz naniesienie kolorów ścian i podłogi. Kolejny to dowolne rozmieszczanie w pomieszczeniu mebli z wybranej kolekcji firmy Vox, która trzeba przyznać jest bardzo bogata. Co ważne, w przypadku wszystkich mebli które się rozkładają lub otwierają, program cały czas pokazuje ile przestrzeni jest na to niezbędne. W katalogu Meble VOX dostępne są meble dla wielu rodzajów pokoi: sypialni, jadalni, pokojów dzienny, młodzieżowych oraz gabinetów. Po wstawieniu mebla do projektu można zmienić jego kolorystykę, co pozwala jeszcze bardziej dopracować projekt do naszych potrzeb.

Po rozstawieniu mebli czas na dodatki i inne dekoracje: kwiaty, źródła światła, sprzęt elektroniczny, drzwi, okna, kolumny, słupki, ścianki działowe oraz postaci. Niektóre z nich oprócz ścian można również umieścić na meblach. Specjalny widok "wnętrze i perspektywa", dostępny oprócz standardowego widoku z góry, pozwoli odbyć wirtualny spacer po pomieszczeniu i obejrzeć je z każdej strony.

Z gotowego projektu wnętrza można utworzyć listę użytych elementów, która przyda się przy zakupach. Gotowe wnętrze można także sfotografować, tworząc wysokiej jakości zdjęcia w jednym z dwóch trybów: dziennym lub wieczornym. W trybie dziennym scena jest oświetlana przez wpadające z okien światło, a w nocnym używane są źródła światła użyte w aranżacji.

Dla architektów przewidziano możliwość otrzymania wszystkich kolekcji Meble VOX w postaci modeli 3D w formatach 3DS i DWG, by można było ich użyć w innych programach do aranżacji wnętrz. W tym celu należy skontaktować się z producentem programu.

Uwaga: na systemach Windows Vista i Windows 7 instalator programu należy uruchomić z prawami administratora.

VoxBox

pobierzor
2014.09.06, 13:57
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
2019.10.01, 17:56
Czy ten program pomoże mi w umeblowaniu salonu tymi produktami- https://www.pro-sprzet.pl/category/wyposaz...u-fryzjerskiego ? Czy poradzi sobie z tym?