partner serwisu

VodBurner 1.1.0.205

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,46 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
133
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca nagrywanie i edycję rozmów prowadzonych na Skype. Oferuje m.in. wysoką jakość nagrań i eksport do serwisu YouTube.

VodBurner jest aplikacją umożliwiającą nagrywanie i montaż nagrań z rozmów prowadzonych z użyciem Skype.  Aplikacja umożliwia jednoczesne nagrywanie obrazu własnej kamery jak i kamery rozmówcy, oraz dźwięku. Wideo rejestrowane jest w najlepszej dostępnej jakości.

Aby skorzystać z aplikacji, należy mieć zainstalowaną i uruchomioną aplikację Skype. Pierwsze uruchomienie wymaga również zatwierdzenia dostępu VodBurner do Skype.

Po nawiązaniu połączenia rozmowa jest automatycznie nagrywana. Nagrywanie może zostać zatrzymane całkowicie lub spauzowane, a po zakończeniu nagrywania również edytowane. Interfejs aplikacji pozwala ponad to na odbieranie i kończenie połączeń, przeglądanie listy nagrań, monitorowanie i zarządzanie przestrzenią dyskową (w tym wybór jakości nagrań), podgląd statystyk, czy zmianę kilku ustawień związanych z zachowywaniem się aplikacji i nagrywania.

W trybie edycji możliwe jest przycinanie nagrań i łączenie ich włącznie z efektami przejść. Montowany obraz może zawierać zarówno obraz jednej z kamerek internetowych, jak również oba obrazy umieszczone obok siebie. Do wideo może zostać dodany tekst, obraz, dodatkowe audio czy wideo.

Gotowy materiał może zostać zapisany w formacie WMV, MP4 lub ASF, oraz szeregu różnych rozdzielczości od 128x96 do 1920x1080. Dodatkowo wideo wprost z aplikacji może zostać przesłane do serwisu YouTube zarówno jako film publiczny jak i prywatny.

Okres testowy: 15 dni

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.