partner serwisu

VoD Onet 1.2.0

Pobierz
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
750 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3664
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja kliencka na platformy mobilne dla usługi VoD Onet. Umożliwia przeglądanie list i odtwarzanie materiałów wideo dostępnych na platformie.

VoD Onet to aplikacja dla urządzeń mobilnych pozwalająca na dostęp do platformy VoD o tej samej nazwie. VoD Onet jako platforma jest jedną z najpopularniejszych platform VoD w Polsce.

Na ekranie głównym prezentowana jest lista dostępnych kategorii materiałów wideo:

  • Polecamy
  • Filmy
  • Dokumenty
  • Programy TV
  • Seriale
  • Bajki

W zależności od kategorii, wewnątrz każdej z nich znajdują się podkategorie lub lista dostępnych pozycji filmowych. Aplikacja posiada wyszukiwarkę, która znacznie ułatwia wyszukiwanie interesujących pozycji w spisie.

Każdy z materiałów wideo opatrzony jest zdjęciem, opisem, oraz dodatkowymi informacjami w postaci gatunku, kraju, reżysera, czasu trwania i przypiętych tagów.

   

Po uruchomieniu odtwarzania, odtwarzacz umożliwia spauzowanie filmu, dostosowanie głośności i jakości (niska, dobra, bardzo dobra i wysoka).

Ostatnią funkcją aplikacji VoD Onet jest możliwość podzielenia się ze znajomymi ciekawą pozycją filmową przez wbudowaną opcję udostępnienia. Lista możliwości zależna jest od zainstalowanych na urządzeniu mobilnym aplikacji (są to standardowe łącza udostępniania dostępne dla wszystkich aplikacji).

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.