partner serwisu

VirtualMIDISynth 1.13.2

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
932 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
296
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niewielkie i łatwe w obsłudze narzędzie, dzięki któremu można w znacznym stopniu poprawić, oferowane przez system Windows, brzmienie utworów zapisanych w formacie MIDI.

Prostota obsługi jest niewątpliwą zaletą opisywanej aplikacji. Do poprawnego działania wystarczy jej instalacja oraz pobranie, a następnie wybór jednego z dostępnych w Internecie banków brzmień, które określają sposób brzemienia wykorzystywanych w danym utworze instrumentów (zbiór kilku darmowych banków można znaleźć na stronie producenta programu). Po wykonaniu tych czynności trzeba jedynie wybrać VirtualMIDISynth jako domyślne urządzenia do odtwarzania plików MIDI (można to zrobić w oknie konfiguracyjnym programu), po czym można rozpocząć odsłuchiwanie swoich zbiorów muzycznych zapisanych w tym formacie – aplikacja automatycznie wykona całą pracę związaną z poprawą brzmienia.

Wśród dostępnych opcji znajdziemy m.in. przełączanie między trybem mono a stereo oraz możliwość korygowania takich ustawień dźwięku, jak np. chorus, pogłos, ilość odtwarzanych dźwięków, a także głośność poszczególnych instrumentów, których brzmienie składa się na cały utwór. Możliwe jest też korzystanie ze skrótów klawiaturowych, przyspieszające obsługę programu.

VirtualMIDISynth

VirtualMIDISynth

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.