partner serwisu

Vegas Pro 13.0.453

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x64)
Windows Vista (x64)
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
392 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
14594
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Sony Vegas Pro to zestaw dwóch, współpracujących ze sobą programów, tworzących efektywne i intuicyjne środowisko do profesjonalnej nieliniowej edycji wideo i authoringu materiału wynikowego.

Vegas Pro to doceniany przez wielu profesjonalistów program do nieliniowej edycji wideo. Oferuje wszystko to co niezbędne by zgrać z urządzeń zewnętrznych materiał źródłowy, poddać go edycji z modyfikacją ścieżek audio i zastosowanie efektów specjalnych z bogatej biblioteki, a następnie skompresować go przy użyciu wybranego kodeka i zapisać w jednym z formatów docelowych. Program oferuje edycję materiałów w formatach HDV, AVCHD, RED, SDI/ XDCAM.

Interfejs programu jest w pełny edytowalny i każdy może dostosować go do własnych potrzeb decydując jakie kontrolki pozostawi na ekranie i gdzie je umieści - w przypadku tego programu żaden z monitorów nie jest za duży, a profesjonaliści zwykli używać przynajmniej dwóch ekranów, dla łatwiejszej nawigacji i edycji. Mistrzowie klawiatury docenią możliwość definiowania własnych skrótów klawiszowych, a używanie skryptów pozwoli zautomatyzować powtarzające się zadania.

Oprócz fenomenalnej obsługi edycji 2D z możliwością używania wielu materiałów filmowych jednocześnie, obrazów/zdjęć w rozdzielczości do 1 GIGA piksela, czy zagnieżdżania innych projektów, najnowsza edycja przynosi edycję materiału zarejestrowanej w technice stereoskopowego 3D - obsługiwane są wszystkie sposoby rejestracji takiego materiału przyjęte w środowisku profesjonalistów. Nie zabrakło również obsługi wyświetlaczy 3D by na bieżąco śledzić wyniki pracy nad takim materiałem.

Obróbka audio w niczym nie odstaje od edycji wideo - nieograniczona liczba ścieżek, dźwięk 24-bit/192Hz, dźwięk 5.1, dodatkowe efekty w czasie rzeczywistym czy możliwość użycia dodatkowych wtyczek DirectX i VST, zadowolą każdego wymagającego użytkownika.

Vegas Pro 10

Autorzy programu zauważyli również rozwój technologii i dodali możliwość zaprzęgnięcia do pracy kart graficznych obsługujących technologię CUDA oraz OpenCL - pozwala to skrócić czas potrzebny na wygenerowanie materiału wynikowego.

W skład zestawu wchodzi: Vegas Pro 12, DVD Architect Pro 6, enkoder Dolby Digital Professional i ponad 30 wtyczek audio (DirectX).

Okres testowy: 30 dni, znak wodny na renderowanych materiałach wideo

pobierzor
2014.09.06, 13:53
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.