partner serwisu

VSO Downloader 5.0.1.49

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
25,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
81825
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do pobierania filmików ze stron internetowych. Dzięki zastosowaniu technologii monitorowania strumieni multimedialnych, można go używać z każdą nowoczesną przeglądarką internetową oraz każdą z ponad tysiąca stron hostujących filmy online włączając YouTube, Google Video i inne.

Autorzy aplikacji postanowili uodpornić swoją aplikację na zmiany na stronach hostujących filmy i stworzyli mechanizm, który monitoruje dane pobierane przy użyciu przeglądarek internetowych, w poszukiwaniu strumieni multimedialnych. Dzięki takiemu podejściu, program jest niezależny od używanej przez użytkownika przeglądarki internetowej, a pobieranie filmu zaczyna się automatycznie w momencie rozpoczęcia odtwarzania go w przeglądarce. Oczywiście tego typu podejście może nie wszystkim odpowiadać, więc istnieje jeszcze możliwość pobranie filmu na podstawie linku do strony z nim. Niestety, tutaj autorzy przesadzili z uproszczeniem i linki są dodawane do programu tylko po wykryciu ich schowku systemowym.

Program posiada moduł odpowiadający za blokowanie reklam, dzięki czemu pobierane filmy są ich pozbawione. Oprócz popularnych formatów audio i wideo, VSO Downloader może śledzić strumienie i schowek w poszukiwaniu linków do innych rodzajów plików takich jak obrazki, ZIP, EXE, RAR itd. Rodzaje śledzonych formatów MIME/rozszerzeń plików możemy dowolnie konfigurować w ustawieniach programu. To samo tyczy się listy monitorowanych portów, którą można dowolnie modyfikować. Program pozwala na przyspieszenie pobierania przez dzielenie danych na kilka części i pobieranie ich jednocześnie, oraz nie ma problemów ze wznowieniem pobierania w przypadku awarii lub wstrzymania akcji na życzenie użytkownika.

VSO Downloader

pobierzor
2014.09.06, 13:46
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
2012.08.11, 15:05
reakcja youtube na ściąganie filmów
(wersja: 2.9.9.21)
niedawno youtube rozpoczął zwalczanie serwisów oferujących ściąganie filmów z ich strony, tłumacząc się łamaniem regulaminu, który zabrania takich praktyk, więc w następnej kolejności przyczepią się do pluginów przeglądarek i programów takich jak vso downloader...
2012.04.21, 20:51
Po co ?
(wersja: 2.9.1.4)
Program przydatny jedynie uparciuchom korzystającym z IE. Firefox ma wtyczkę DownloadHelper, która spełnia tę samą funkcję.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.