partner serwisu

VSDC Free Audio Converter 1.6.4.345

Pobierz
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
14,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
41
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatna i nieskomplikowana w obsłudze aplikacja, pozwalająca na konwersję plików audio. Za jej pomocą możemy dokonać konwersji do jednego z kilkunastu najpopularniejszych formatów dźwiękowych.

Konwersji można dokonać do następujących formatów plików: .AAC, .AIFF, .AMR, .AU, .M4A, .MP3, .OGG, .WAV, .WMA. Po dokonaniu wyboru użytkownik może wybrać jeden z predefiniowanych profili jakościowych lub samemu dokonać konfiguracji poszczególnych parametrów danego pliku audio, takich jak kodek używany do kompresji dźwięku (tylko w sytuacji, jeśli dostępnych jest kilka do wyboru), częstotliwość próbkowania, bitrate oraz ilość kanałów audio. Istnieje też możliwość dokonania konwersji jedynie wybranego fragmentu danego pliku – wystarczy za pomocą dwóch suwaków, znajdujących się na osi czasu w dolnej części okna aplikacji, oznaczyć początek i koniec tej części utworu, która ma zostać przekonwertowana. Warto wspomnieć też o funkcji pobierania plików muzycznych z internetu – wystarczy wybrać odpowiednią opcję i podać ich adres URL.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie dodatkowych aplikacji, można jednak z tego zrezygnować poprzez wybór pola "instalacja niestandardowa" (pojawiającego się przy każdej z propozycji) i odznaczenie polecenia instalacji danego programu

VSDC Free Audio Converter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.