partner serwisu

VDownloader 4.5.2807

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
34,7 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
2940
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na pobieranie filmów z internetowych serwisów wideo, w tym m.in. z YouTube, Google Video, MySpace oraz DailyMotion.

Obsługa aplikacji nie powinna nikomu sprawić kłopotów. Po uruchomieniu programu możemy pobrać wideo na jeden z dwóch sposobów. Pierwszy to skorzystanie z polecenia „Wyszukaj”, które przeszuka YouTube, Google Video, Yahoo! Video oraz DailyMotion w poszukiwaniu filmów, pasujących do podanych przez nas słów kluczowych. Po wyświetleniu rezultatów możemy albo obejrzeć wybrany przez nas klip wideo, albo pobrać go na nasz dysk twardy. Inną metodą pobierania jest skorzystanie z polecenia „Sieć Web”, gdzie w prostej przeglądarce internetowej znajdziemy odnośniki do kilkudziesięciu serwisów, z których możemy pobrać interesujące nas filmy. Oprócz wymienionych wcześniej, mamy dostęp do m.in. Vimeo, MTV, MegaVideo, BuzzNet oraz Blip.tv.

Pobierane materiały możemy zapisać albo w domyślnym formacie .MP4 (wybierając jego jakość), albo w jednym spośród kilku innych: .AVI, .3GP, .MP3 (tylko dźwięk), .MPEG („czystym” lub też zgodnym z VCD albo DVD-Video), a także w formacie .MP4, zgodnym z urządzeniami Apple oraz PSP. W przypadku, gdy zakolejkujemy do ściągnięcia kilka plików, możemy swobodnie zatrzymywać i wznawiać ich pobieranie, a także ustalać priorytet zapisu poszczególnych filmów.

Uwaga: instalator proponuje zainstalowanie programów Deal Keeper oraz Coupon Downloader, co można jednak pominąć.

VDonwloader - screen 1

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.