partner serwisu

Ulead VideoStudio 11 Plus

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
141 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
7094
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Ulead VideoStudio 11 Plus to oprogramowanie do edycji materiałów wideo i nagrywania dysków DVD, stanowiące połączenie zaawansowanych funkcji i prostej obsługi. Umożliwia ono tworzenie filmów wideo profesjonalnej jakości, pokazów slajdów i dysków DVD w formatach o standardowej i wysokiej rozdzielczości.

Program VideoStudio Editor obejmuje wszystkie narzedzia potrzebne do tworzenia fantastycznych filmów w warunkach domowych. Skorzystaj z prostej, szczegółowej instrukcji, dzięki której nie tylko nauczysz się techniki edytowania, ale spędzisz czas w sposób kreatywny.

Kreator filmów to idealne narzędzie dla tych, którzy edytują wideo po raz pierwszy. Wystarczy tylko wybrać atrakcyjny motyw, a funkcja automatycznej edycji wykona profesjonalną czołówke filmu. Dzięki funkcji Inteligentna panorama i powiekszenie mozna błyskawicznie tworzyć efektowne pokazy zdjęć. Realizacja filmu wymaga wykonania tylko trzech czynności.

Kreator kopiowania z DV na DVD to najszybszy sposób przenoszenia materiałów z kamery DV na dysk DVD. Wystarczy tylko podłączyć kamerę i wybrać odpowiednie klipy. Po zaledwie dwóch etapach pracy użytkownik otrzymuje gotowy dysk DVD z menu, tytułami, efektami przejść i muzyką.

Okres testowy: 30 dni.

 

Ulead VideoStudio 11 Plus

Ulead VideoStudio 11 Plus

Ulead VideoStudio 11 Plus

Ulead VideoStudio 11 Plus

pobierzor
2014.09.06, 13:56
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.