partner serwisu

Ubuntu 16.04.1 LTS Xenial Xerus

Pobierz
System:
Linux (x32)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,43 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1087
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jedna z najpopularniejszych dystrybucji Linuxa dostępna dla komputerów biurkowych, a także w wersji dla serwerów. Oferuje pakiet niezbędnego oprogramowania dla praktycznie każdego typu użytkowników.

Ubuntu to system operacyjny dostarczany wraz z kompletem narzędzi, dzięki którym Ubuntu z powodzeniem sprawdzi się w różnego rodzaju organizacjach, szkołach, domu a nawet dużych firmach. Wszystkie niezbędne aplikacje takie jak pakiet biurowy, przeglądarka internetowa, klient email, odtwarzacze multimedialne oraz inne są dostępne zaraz po pierwszym uruchomieniu systemu, a tysiące innych programów oraz gier jest na wyciągnięcie ręki dzięki Ubuntu Software Centre.

Ubuntu od zawsze dostępne jest za darmo. Jego twórcy wierzą, że otwartość kodu przyczynia się nie tylko do popularności systemu, ale także pozytywnie wpływa na jego rozwój, który nie byłby tak aktywny, gdyby nie społeczność użytkowników i deweloperów skupionych wokół projektu. W Ubuntu znajdziemy wbudowaną zaporę sieciową oraz oprogramowanie antywirusowe, co czyni go jednym z bezpieczniejszych systemów operacyjnych, a długi czas wsparcia ze strony deweloperów, gwarantuje odporność na najnowsze zagrożenia i wykryte luki. Ubuntu dostępne jest w ponad 50 językach oraz obsługuje większość technologii wspomagających, które sprawiają że system jest bardziej dostępny dla osób z różnego rodzaju upośledzeniami.

Ubuntu

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.