partner serwisu

TweakNow RegCleaner 7.3.6

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,91 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
14929
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do czyszczenia rejestru systemu Windows z błędnych i niepotrzebnych kluczy, co znacząco wpływa na szybkość i stabilność działania systemu.

Rejestr systemowy jest jak serce dla każdego systemu Windows. Zawiera informacje które odpowiadają za uruchamianie systemu oraz jego poprawną pracę. Podczas instalacji jakiegokolwiek programu w rejestrze pojawiają się nowe wpisy. Są one automatycznie usuwane podczas odinstalowania programu. Niestety ten drugi proces nie zawsze działa poprawnie. Często zdarza się, że aplikacje zapominają o usunięciu wpisów. Wpisy te stają się nieużyteczne i przestarzałe. Po dłuższym czasie, gdy użytkownik instaluje i usuwa programy, rejestr Windows znacznie się powiększa za sprawą owych wpisów. Końcowym efektem jest ogólny spadek wydajności systemu (system przetwarza niepotrzebne dane w rejestrze, których na dobrą sprawę powinno nie być).

TweakNow RegCleaner

TweakNow RegCleaner wyszukuje te błędne i niepotrzebne wpisy w rejestrze, a następnie usuwa je. Dodatkowo program pozwala na usunięcie śladów aktywności użytkownika w popularnych przeglądarkach internetowych, jak i samym systemie operacyjnym czyszcząc pliki tymczasowe oraz listy uruchamianych aplikacji i wyszukiwanych haseł.

pobierzor
2014.09.06, 13:58
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.