partner serwisu

TuneUp Utilities 2013 13.0.3020.16

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
29,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
59485
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Obszerny zestaw narzędzi do optymalizacji wydajności, konfiguracji i modyfikowania systemu Windows. Moduły pakietu zadbają o dysk twardy, rejestr systemowy, naprawią typowe błędy w systemie oraz sprawią, że komputer będzie działał szybciej.

TuneUp Utilities zestaw narzędzi do optymalizacji wydajności systemu Windows. Umożliwia on dostosowanie parametrów i wyglądu systemu operacyjnego do potrzeb użytkownika. W pakiecie znajdziemy moduły do optymalizacji rejestru, odzyskiwania miejsca na dysku przez usunięcie zbędnych plików, wyszukiwarkę dużych plików, odinstalowywania aplikacji, wyszukania i usunięcia typowych błędów w konfiguracji Windowsa, błędnych skrótów i wielu innych opcji. Program jest przeznaczony zarówno dla użytkowników początkujących, jak i zaawansowanych. Dla tych pierwszych przewidziano rozbudowane kreatory konfiguracji, gdzie krok po kroku prezentowane są poszczególne funkcję i ich działanie. Tak samo działają wszelkie analizatory, których w programie znajdziemy kilka, które przeprowadzają analizę poszczególnych elementów systemu i po zakończeniu swojej pracy prezentują konkretne miejsca problemów/opóźnień oraz propozycje ich naprawienia.

TuneUp Utilities to nie tylko moduły pasywne. W pakiecie znajdziemy kilka modułów działających aktywnie w tle, które mają za zadanie zarządzać uruchomionymi procesami i usługami, a nawet zarządzać energią. Do dyspozycji otrzymujemy trzy profile działania: Standardowy, Ekonomiczny oraz Turbo. Dzięki nim jesteśmy w stanie szybko przełączać system adekwatnie do sytuacji. A wszystko to, by zapewnić w maksymalną wydajność, maksymalnie długi czas działania na baterii lub każde inne skonfigurowany przez użytkownika profil działania.

TuneUp Utilities

Na koniec warto wspomnieć o największej nowości w ostatniej wersji, czyli o module TuneUp Program Deactivator. To wyspecjalizowany moduł, którego zadaniem jest zmniejszenie obciążenia ze strony zainstalowanych programów do absolutnie niezbędnego minimum, przy zapewnieniu pełni funkcjonalności. Deactivator wyłącza aktywne składniki i usługi uśpionych programów, które w większości przypadków nadal działały w tle, pomimo że program nie był już uruchomiony. W oknie Deactivatora prezentowana jest lista wszystkich zainstalowanych programów oraz ich wpływ na generowanie obciążenia podczas rozruchu, działania i wyłączania systemu. Dzięki implementacji funkcji społecznościowych możemy ocenić użyteczność każdego z programów, jak i poznać zdanie innych użytkowników na jego temat. Pozwoli to na łatwiejszą eliminację zbędnych lub kiepsko działających programów z naszego systemu.

Okres testowy: 15 dni, ekran przypominający o rejestracji przy uruchomieniu

pobierzor
2014.09.06, 13:53
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.