partner serwisu

TripAdvisor 9.2

Pobierz
System:
iOS
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
52,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
981
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Mobilna odsłona niezwykle popularnego i przydatnego serwisu internetowego, gdzie zgromadzono już ponad 150 milionów recenzji, opinii i zdjęć hoteli, restauracji oraz innych wartych uwagi miejsc. Oprócz funkcji informacyjnych umożliwia także wyszukiwanie noclegów oraz lotów.

O ile webowa wersja serwisu TripAdvisor jest niezwykle przydatna podczas planowania podróży, to będąc już na wyprawie lepiej jest skorzystać z mobilnej aplikacji udostępniającej praktycznie te same funkcję i dostęp do zgromadzonych tam informacji. Dzięki temu sprawdzimy co inni podróżnicy sądzą o wybranym hotelu czy restauracji, zobaczymy prawdziwe zdjęcia i filmy, a nie specjalnie przygotowane na potrzeby biura podróży, a także będziemy mogli zadać pytanie innym użytkownikom na forum.

Dzięki funkcji geolokalizacji możemy korzystać z map i śledzić swoją pozycję. GPS jest także używany przez specjalną funkcję blisko mnie, która podpowie nam co ciekawego można zobaczyć niedaleko miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Dla osób lubiących dzielić się ze społecznością własnymi doświadczeniami umożliwiono pisanie recenzji oraz przesyłanie zdjęć bezpośrednio z poziomu aplikacji (wymagane założenie konta w serwisie). Mobilny TripAdvisor to także rezerwacja online hoteli, stolików w restauracjach i biletów lotniczych, oczywiście z opcją wyszukiwania najniższych cen dla interesujących nas kierunków. 

Aby wykorzystać w pełni możliwości oferowane przez aplikację niezbędne jest aktywne połączenie z internetem. Autorzy zdając sobie sprawę, że w podróży może być to problematyczne i/lub wiązać się z dużymi kosztami, udostępnili informacje dla ponad 300 miast z całego świata w postaci offline. Wystarczy zatem raz pobrać mapy, recenzje i inne informacje dotyczące interesującego nas miasta, by potem bez potrzeby bycia online z nich korzystać.

TripAdvisor

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.