partner serwisu

Trend Micro Titanum Maximum Security 8.0.1133

Pobierz
System:
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,32 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
75
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowany pakiet ochronny, składający się m.in. z programu antywirusowego, narzędzia do ochrony prywatności, kontroli rodzicielskiej, a także chroniącego użytkownika przed atakami internetowymi. Pozwala chronić zarówno komputer z systemem Windows, jak i urządzenia mobilne działające pod kontrolą iOS i Androida.

Trend Micro Titanum Maximum Security oferuje zarówno ochronę w czasie rzeczywistym, jak i możliwość skanowania komputera “na żądanie”. Użytkownik może wybierać między skanem szybkim (obejmującym jedynie najbardziej zagrożone obszary systemu), pełnym oraz niestandardowym, w którym samodzielnie wybiera się lokalizacje do przeanalizowania.

Przydatną funkcją jest z pewnością ochrona działająca w najpopularniejszych serwisach społecznościowych (m.in. Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn) – aplikacja skanuje przesyłane z ich pomocą łącza, zaznaczając, które z nich mogą być niebezpieczne. Ponadto skaner prywatności pozwala nam na ochronę naszych danych podczas korzystania z portali społecznościowych.

Wartą wspomnienia jest opcja kontroli rodzicielskiej, pozwalająca określić, które strony internetowe i programy są nieodpowiednie dla naszych pociech, a także być monitorować ich aktywność online. Wśród innych przydatnych narzędzi znajdziemy też sejf, umożliwiający zabezpieczenie naszych danych w folderze chronionym za pomocą hasła, menedżer haseł, ułatwiający logowanie do różnych serwisów, funkcję zabezpieczania bankowych operacji online, a także opcję bezpowrotnego kasowania wybranych plików. Ponadto pakiet pozwala na wykonanie kopii zapasowej w zabezpieczonej chmurze (użytkownik ma do dyspozycji 5 GB), udostępnianej przez producenta programu.

Uwaga: instalator sieciowy – do instalacji niezbędne jest połączenie z internetem

Okres testowy: 30 dni

Trend Micro Titanum Maximum Security

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.