partner serwisu

Trend Micro Titanum Internet Security 8.0.1133

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,32 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
379
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowany pakiet narzędzi zabezpieczających komputer przed złośliwym oprogramowaniem. W jego skład wchodzą m.in. program antywirusowy, opcja kontroli rodzicielskiej, a także narzędzia służące do ochrony prywatności.

Pakiet udostępnia zarówno na ochronę w czasie rzeczywistym, jak i możliwość skanowania komputera “na żądanie”. Użytkownik może wybierać między skanem szybkim (obejmującym jedynie najbardziej zagrożone obszary systemu), pełnym oraz niestandardowym, w którym samodzielnie wybiera się lokalizacje do przeanalizowania.

Przydatną funkcją jest z pewnością ochrona działająca w najpopularniejszych serwisach społecznościowych (m.in. Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn) – aplikacja skanuje przesyłane z ich pomocą łącza, zaznaczając, które z nich mogą być niebezpieczne. Ponadto skaner prywatności pozwala nam na ochronę naszych danych podczas korzystania z portali społecznościowych. Wartą wspomnienia jest opcja kontroli rodzicielskiej, pozwalająca określić, które strony internetowe i programy są nieodpowiednie dla naszych pociech, a także być monitorować ich aktywność online. 

Uwaga: instalator sieciowy – do instalacji niezbędne jest połączenie z internetem

Okres testowy: 30 dni

Trend Micro Titanum Internet Security

pobierzor
2014.09.06, 13:49
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.