partner serwisu

Total Commander 8.52

Najnowsza wersja:Total Commander 9.0a
Pobierz
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
6,10 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
37176
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Total Commander to niezwykle popularna i wszechstronna aplikacja, służąca do zarządzania plikami znajdującymi się na dysku twardym. 

Główne okno programu zawiera dwa niezależne panele, w których można wyświetlać zawartość dysków twardych, napędów optycznych, a także podłączonych do komputera nośników wymiennych. Dostępne są różne tryby widoku, m.in. drzewo folderów, znane z Eksploratora Windows, widok miniatur, a także tradycyjny widok folderu, wyświetlany w formie listy. Na poszczególnych elementach można wykonywać ogromną ilość rozmaitych operacji, zarówno najprostszych, jak i bardziej zaawansowanych. Wśród nich znajdziemy m.in. funkcję tworzenia/usuwania plików/katalogów, ich przenoszenie, kopiowanie, zmianę nazwy, zaawansowane wyszukiwanie (pozwalające również na zlokalizowanie duplikatów plików), wyświetlanie informacji o nich, a także sortowanie i porządkowanie według określonych reguł. Ponadto można również porównywać poszczególne pliki/katalogi, nawiązać połączenie FTP/HTTP, utworzyć i zweryfikować sumy kontrolne, podzielić dany plik na mniejsze części oraz wykonać wiele innych czynności.

Program pozwala też na obsługę kilkunastu rodzajów archiwów (pozwalając zarówno na pakowanie, jak i rozpakowywanie plików w tych formatach), zapisywanie do pliku .log wszystkich wykonywanych przez nas na plikach operacji, a także na dostęp do wielu systemów plików. Ważną funkcjonalnością są liczne skróty klawiaturowe, znacznie usprawniające pracę, podobnie jak możliwość zdefiniowania ulubionych katalogów, do których ma się szybki i łatwy dostęp za pomocą rozwijanego menu.

Total Commander

Do aplikacji dostępne są dodatkowe wtyczki, zwiększające funkcjonalność programu. Dodają one np. obsługę partycji linuksowych, podgląd procesów, a także umożliwiają odczyt nowych typów plików. Zbiorczy pakiet, składający się z wielu dodatków oraz gotowych ustawień, poszerzających możliwości aplikacji, można pobrać z naszej strony.

Uwaga: wersja 64-bit wymaga również wtyczek 64-bitowych; na razie jest ich bardzo mało, więc jeśli użytkownik korzysta z wielu wtyczek, wersja 32-bit będzie dla niego bardziej odpowiednia; wersje 32 i 64-bitowa mogą być zainstalowane w tym samym miejscu i będą działać pod warunkiem, że wersja 32-bit zostanie zainstalowana jako pierwsza

Wersja testowa: legalny okres testowy wynosi 30 dni, po tym czasie trzeba zakupić licencję na użytkowanie programu; przy każdym uruchomieniu należy wybrać poprawną liczbę (spośród trzech dostępnych)

pobierzor
2014.09.06, 13:53
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
2011.06.12, 21:32
Bardzo użyteczne narzędzie
(wersja: 7.56a)
Total Commander to program dla miłośników DOS-owego Norton Commandera. Ale chociaż się do nich nie zaliczam (zawsze wolałem command prompt ;)), to jednak jest kilka funkcji w Total Commanderze, których brakuje mi w Eksploratorze Windows: szybki pomiar rozmiaru folderu, wbudowany klient ftp, bardzo wygodne kopiowanie plików między folderami i wiele innych. Ponieważ Total Commanderem steruje się z klawiatury, operacje przeprowadza się znacznie szybciej niż myszą.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.