partner serwisu

Torch Browser 45.0.0.10802

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
91,7 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
5334
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Torch Browser to przeglądarka internetowa typu all-in-one. Oferuje sporo dodatkowych funkcji. Znajdziemy tu m.in. menedżer pobierania plików z sieci BitTorrent, moduł do zapisywania strumieni audio/wideo czy rozbudowane opcje społecznościowe. Torch jest oparty o Chromium i wyglądem przypomina Google Chrome.

Przeglądarka internetowa przeznaczona przede wszystkim dla miłośników mediów społecznościowych. Aplikacja łączy w ramach jednego interfejsu różne tego rodzaju witryny. Dodatkowo może być wykorzystywana jako odtwarzacz audio i wideo oraz menedżer pobierania plików z sieci BitTorrent.

Moduł Media Grabber odpowiada za zapisywanie na dysku odtwarzanych strumieniowo plików muzycznych oraz filmowych. Torch Facelift pozwala z kolei na zmodyfikowanie wyglądu Facebooka (m.in. dodanie kolorowego tła) i dopasowanie znanego serwisu społecznościowego do własnego gustu.

Wizualnie Torch Browser przypomina Google Chrome'a. Jest zresztą oparty na Chromium - open-source'owej przeglądarce, która stanowi bazę dla rozwoju programu Google'a. Torch automatycznie importuje z Chrome'a zakładki, obsługuje logowanie do Konta Google. Na górnym pasku jest też sporo dodatkowych przycisków (Share czy Torrent).

Na początku przeglądarka narzuca użytkownikowi wyszukiwarkę Ask.com. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do Google'a musimy ręcznie zmienić ustawienia. Torch jest całkiem szybki - w teście Sunspider uzyskał wynik poniżej 270 ms. Chrome potrzebował na wykonanie zadania ponad 400 ms.

Torch Browser

Torch Browser obsługuje większość rozszerzeń przeznaczonych do Chrome'a i bez problemu współpracuje z Chrome Web Store. Ekran startowy wygląda jak w starszych wersjach przeglądarki Google'a - istnieje możliwość przełączania się między ostatnio odwiedzanymi stronami a zainstalowanymi aplikacjami.

Uwaga: instalator sieciowy - podczas instalacji niezbędne jest połączenie z internetem

pobierzor
2014.09.06, 13:50
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.