partner serwisu

The Witness pełna wersja

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
5,00 GB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
1419
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Nietypowa gra przygodowa, której akcja rozgrywa się na tajemniczej wyspie, gdzie rozwiązując wymagające i zaskakujące zagadki, próbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie skąd się tu wzięliśmy, czemu na wyspie poza nami nie ma żywej duszy oraz jak trafić drogę do domu.

The Witness to najnowsza gra autorstwa  Jonathana Blowa, znanego wcześniej za ciepło przyjętą grę Braid. Akcja gry toczy się na tajemniczej wyspie, którą eksplorujemy w widoku pierwszej osoby. Wyspa wygląda na opuszczoną, poza cierpiącym na zanik pamięci bohaterem, nie ma na niej żywej duszy. Nie pozostaje nic innego jak wędrówka po wyspie w poszukiwaniu wskazówek o jej mieszkańcach, naszej przeszłości i szansy na powrót do domu. W tym otwarty świecie czeka na nas ponad 500 zagadek o różnej trudności, a każda z nich wprowadza do rozgrywki nowy element. Dzięki otwartej strukturze nie ma narzuconej kolejności poznawania tajemnic, choć trafią się także takie powiązane ze sobą. Gra docenia gracza za jego inteligencję i spostrzegawczość, oferując wyważony poziom trudności oraz wyzwań, w których przyjdzie nam łączyć w całość elementy, które na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą nic wspólnego.

The Witness, według jednego z największych portali z torrentami, jest aktualnie najczęściej nielegalnie pobieraną grą. Wpływ na takie zainteresowanie ze strony graczy na pewno ma osoba autora Jonathana Blowa oraz dość wysoka, jak na grę niezależną, cena produkcji - około 160 zł. Gra została bardzo wysoko oceniona przez dziennikarzy z branży, a także przez samych graczy. Na plus należy także odnotować fakt, że w dniu premiery była ona dostępna w 15 językach.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: 1.8 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Intel HD 4000, DirectX 10
  • Miejsce na dysku: 5 GB

Wymagania zalecane:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 780, DirectX 10
  • Miejsce na dysku: 5 GB

2016.01.31, 15:20
The Witness pełna wersja
(wersja: pełna wersja)
Żart. Ściągasz klienta który instaluje 2 programy, zmienia stronę startową i pobiera 'darmowe witness' - plik htrml na stronę steama gdzie możesz kupić grę. Kto i po co to wstawił ?
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.