partner serwisu

Test na Prawo Jazdy 2011 kat. B, A, C, D 4.4

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
13,8 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
6755
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zestaw programów wspomagających naukę do egzaminu na prawo jazdy kategorii A, B, C i D. Każda z kategorii posiada dedykowany program, zawierający dokładnie te same pytania co na części teoretycznej egzaminu państwowego.

Przyswajanie materiału za pomocą programu sprowadza się do rozwiązywania testów wielokrotnego wyboru. Pytania, dokładnie takie same jak na egzaminie państwowym, podzielone są na kilkanaście kategorii. Aplikacja na bieżąco sprawdza nasze odpowiedzi, informując o popełnionych błędach, oraz zapamiętuje pytania, na które błędnie odpowiedzieliśmy. Dla osób, które chcą sprawdzić swoją wiedzę w warunkach bojowych, przygotowano moduł egzaminu, gdzie przez 25 minut trzeba odpowiedzieć na 18 pytań. Po zakończonym egzaminie pokazane są popełnione błędy oraz można dokładnie sprawdzić poszczególne odpowiedzi. Dodatkowo w programie zawarto tablice ze wszystkimi znakami drogowymi (w tym ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne, kierunku, uzupełniające, tabliczki, znaki dodatkowe, znaki poziome oraz sygnały świetlne), aktualny kodeks drogowy, czy informacje teleadresowe poszczególnych Wydziałów Komunikacji. Nie zapomniano o pomocy do części praktycznej egzaminu. Specjalnie przygotowane tablice ze zdjęciami pojazdów egzaminacyjnych (Skoda Fabia, Toyota Yaris, Renault Clio, Fiat Grande Punto, Nissan Micra), pomogą poznać ich budowę i rozmieszczenie kontrolek na desce rozdzielczej danego samochodu. Jako ciekawostkę należy potraktować moduł Wirtualnego Alkomatu, w którym po podaniu niezbędnych informacji dowiemy się ile czasu zajmie nam doprowadzenie się do stanu trzeźwości.

Okres testowy: 3 uruchomienia któregokolwiek z 4 programów; dalsze korzystanie wymaga zakupu kodu odblokowującego smsem za 6zł + VAT (7.38zł brutto); kod odblokowuje testy na wszystkie cztery kategorie A, B, C i D, do odblokowania programu niezbędne jest połączenie z internetem; odblokowanie jest ograniczone do jednego komputera i działa do momentu reinstalacji systemu operacyjnego.

Uwaga: ze względu na największą popularność testów na kategorię B, program z jej obsługą pobiera się domyślnie; poszczególne linki zawierają odpowiednio:

  • Testy na Prawo Jazdy kat. B
  • Testy na Prawo Jazdy kat. A
  • Testy na Prawo Jazdy kat. C
  • Testy na Prawo Jazdy kat. D

Testy na Prawo Jazdy 2011

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.