partner serwisu

TechSmith Fuse 1.4.6

Pobierz
System:
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
0 bytes
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
375
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja wspomagająca Camtasia Studio, Snagit i TechSmith Relay. Umożliwia nagrywanie multimediów i bezpośrednie ich przesyłanie do powyższych aplikacji.

TechSmith Fuse to aplikacja na urządzenia mobilne, współpracująca z Camtasia Studio, Snagit i TechSmith Relay. Umożliwia wykonywanie zdjęć, zrzutów ekranu i nagrywanie filmów, oraz bezpośrednie ich przesyłanie do wymienionych aplikacji. Dodatkowo przesyłane mogą być również multimedia uprzednio zapisane na urządzeniu (wykonane zdjęcia i nagrane filmy za pomocą innych aplikacji).

Dzięki aplikacji możliwe jest szybkie przechwytywanie i przesyłanie multimediów z różnych urządzeń np. wprost do projektu tworzonego materiału w Camtasia Studio.

W zależności od możliwości urządzenia, wideo nagrywane może być w jakości HD, a do nagrywania lub wykonywania zdjęć użyta może być też przednia kamera.

Po instalacji, TechSmith Fuse należy sparować z odpowiednią aplikacją na komputerze PC lub Mac. Sparowanie jest przeprowadzane z  użyciem kodu QR. Na komputerze w menu File należy użyć opcji Connect mobile device... co wyświetli ekran z kodem QR. Na urządzeniu mobilnym przy próbie przesłania materiału dostępna jest opcja parowania – po jej użyciu należy zeskanować kod, po czym połączenie nastąpi automatycznie. Parowanie wystarczy przeprowadzić jednokrotnie – podczas kolejnego przesyłania będzie możliwość wybrania sparowanego wcześniej komputera.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.