partner serwisu

TagScanner 5.1.668

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,85 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
684
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowane narzędzie do hurtowej zmiany nazw plików i tagów plików muzycznych. Wspiera wiele formatów audio i internetowe bazy danych o utworach.

TagScanner to dość rozbudowane, jak na przeznaczenie programu, narzędzie do zmiany nazw plików i tagów z informacjami w kilku popularnych (oraz kilku mniej znanych) formatach plików audio. Obsługuje pliki MP3, OGG, FLAC, WMA, MPEG-4, Opus, Musepack, Monkey’s Audio, AAC, OptimFROG, SPEEX, WavPack TrueAudio.

Pozwala na edycję nazw plików na podstawie informacji zawartych w tagach, spośród których obsługuje ID3 w wersjach 1.0, 1.1, 2.2, 2.3 i 2.4, APE w wersjach v1 i v2, Vorbis Comments, taki WMA i metadane plików MP4. Informacje, według zadanych szablonów mogą być zmieniane hurtowo. Do dyspozycji są: nazwa pliku, informacje z tagów, informacje ze strumienia, oraz informacje możliwe do pobrania z internetowych baz o utworach, m.in. freedb, Amazon czy Discogs.

Modyfikacji mogą podlegać zarówno nazwy plików, jak i zawartość tagów. Możliwa jest zmiana jednych z nich na podstawie innych (np. nazwa pliku na bazie informacji z tagów). Dodatkowo informacje mogą być modyfikowane (np. zamiana słów na inne, zmiana wielkości liter).

Program wspiera osadzone teksty piosenek i okładki. Potrafi konwertować okładki na potrzeby urządzeń przenośnych.

Ponad to aplikacja umożliwia zmianę formatu tagów, generowanie playlist, eksport informacji do pliku HTML, XML, CSV i innych, oraz umożliwia odsłuchiwanie utworów podczas edycji.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.