partner serwisu

Tag&Rename 3.9.1

Pobierz
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,53 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
384
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowane narzędzie do pojedynczej lub hurtowej edycji nazw plików i tagów plików muzycznych. Obsługuje wiele popularnych formatów plików, oraz import informacji z internetowych baz danych.

Tag&Rename to dość rozbudowany edytor nazw plików i tagów w plikach audio. Obsługuje formaty MP3, WMA, ASF, WMV, AAC, MP4, AIFF, MPC, MP+, Monkey’s Audio, WAV Pack, Optim Frog, True Audio, OGG, FLAC, SPEEX, WAV i DSF. Wśród obsługiwanych tagów znajdują się: ID3 w wersjach 1.1, 2.2, 2.3, 2.4 (wraz z kodowaniem ANSI, Unicode i UTF-8), Windows Media, Apple iTunes, APE i APEv2, Vorbis Comments, RIFF, LIST INFO i pozostałe, powiązane z formatami plików, lecz nie posiadające własnych nazw.

Aplikacja pozwala na odczytanie informacji z nazw plików, powiązanych tagów, i danych strumieni a następnie pojedynczą lub hurtową ich zmianę. Wśród odczytywanych informacji z tagów można wyróżnić teksty piosenek, okładki, oceny, numer dysku, ale też oczywiście tytuł utworu, wykonawcę, czy nazwę albumu.

Ponad to Tag&Rename może pobrać informacje o utworach z internetowej bazy freedb, Amazon lub Discogs i wykorzystać je np. do przywrócenia plikom brakujących nazw.

Wszystkie zebrane informacje mogą posłużyć do wygenerowania nowych danych na podstawie rozbudowanych wzorców, które można samodzielnie modyfikować. W ten sposób możliwe jest np. nadanie plikom nazw (na podstawie informacji z tagów czy internetowej bazy) z nazwą wykonawcy czy tytułem.

Aplikacja umożliwia generowanie playlist z utworów i eksportowanie wszystkich informacji do plików XLS, CSV i HTML.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.